Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Co zobaczymy w sierpniu na SCI FI Channel

Co zobaczymy w sierpniu na SCI FI Channel

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4800

  Sierpień w SCI FI Channel przeznaczony jest głównie dla fanów horrorów, ale i sympatycy podróży kosmicznych znajdą coś dla siebie. Oto co zobaczymy w pierwszej połowie miesiąca.

  [more]Star Trek: Następne pokolenie - sezon 2

  Dwa odcinki w czwartki o 21.00

  Dołączona grafika

  Przez cały sierpień kontynuować będziemy emisję tego wyróżnionego nagrodą Emmy serialu, zapraszając widzów do obejrzenia jego kolejnego, drugiego sezonu. Cofniemy się do samego początku, by jeszcze raz prześledzić wszystkie przygody Jean-Luca Picarda (Patrick Stewart) i jego załogi. Czy pamiętacie Państwo czasy, gdy Q był niewiadomą, o rasie Ferengi usłyszano po raz pierwszy, zaś holodek gwarantował wielogodzinną zabawę? Przeżyjemy to wszystko jeszcze raz z kanałem SCI FI. W każdy czwartek o 21.00 zaprosimy widzów do obejrzenia dwóch odcinków serialu Star Trek: Następne pokolenie.

  ==========

  Stephen King: Złote lata

  Wtorki o 21.00. Początek 11 sierpnia

  W każdy wtorek o godzinie 21.00, począwszy od 11 sierpnia, pokazywać będziemy dwa odcinki miniserialu Stephen King: Złote lata z Felicity Huffman (znanej widzom z Gotowych na wszystko) w roli głównej. Akcja tego ośmioodcinkowego cyklu obraca się wokół wybuchu, który miał miejsce w ściśle tajnym, amerykańskim laboratorium. Eksplozja w dziwny sposób odmienia życie dozorcy, Harlana Williamsa (Keith Szarabajka). Mężczyzna z dnia na dzień staje się coraz młodszy. Wkrótce zaczyna go ścigać tajemnicza agencja rządowa, która za wszelką cenę chce poznać przyczynę zachodzących w jego organizmie zmian.

  ==========

  Weekend żywych trupów

  Piątek 7 sierpnia ? niedziela 9 sierpnia od 21.00

  Duchy, wampiry, zombie ? w tym miesiącu na pewno nie zabraknie ich na antenie SCI FI. Od piątku 7 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia nasi widzowie będą rozkoszować się filmami o tych pozagrobowych istotach. Co wieczór o godzinie 21.00 rozpocznie się podwójny seans filmowy, poświęcony jednemu typowi upiornych bohaterów. Na piątek zaplanowaliśmy emisję dwóch filmów o duchach (Opętanie i Noc demonów 3). W sobotę pokażemy dwie historie o wampirach (Pogromca i Pragnienie). Wreszcie, w niedzielę przyjdzie kolej na podwójny seans, poświęcony zombie (Zaduszki i Zombie). Przez trzy wieczory, siedząc wygodnie w fotelach, widzowie będą więc mogli oddać się bez reszty mrożącym krew w żyłach, nocnym atrakcjom.

  ==========

  Oni

  Piątek 14 sierpnia o 21.00

  Obce istoty atakują szkołę, przejmując ciała jej uczniów i nauczycieli. Garstka młodych ludzi próbuje zapobiec inwazji. W rolach głównych występują Josh Hartnett, Salma Hayek i Clea DuVall.

  ==========

  Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka

  Niedziela 2 sierpnia o 22.00 i sobota 15 sierpnia o 21.50

  Dołączona grafika

  Connor MacLeod po utracie swojej przyjaciółki wycofuje się z rywalizacji nieśmiertelnych. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż upomina się o niego odwieczny wróg - potężny i okrutny Jacob Kell. Jacob od setek lat nie daje Connorowi spokoju i zabija jego najbliższych mszcząc się w ten sposób za krzywdę z przeszłości. Nadeszła, więc pora ostatniego pojedynku. Connor wzywa na pomoc swojego ucznia i przyjaciela Duncana MacLeod. Może to właśnie on będzie musiał zająć miejsce Connora na następne stulecia?[/more]

  Barusz
  Participant
  #75520

  Będzie, że się czepiam, ale czy można zmienić plakat TNG? To ewidentnie nie jest drugi sezon, gdyż w nim nie było doktor Crusher a jej synalek chodził inaczej ubrany.

  Piotr
  Keymaster
  #75523

  Bardzo słuszna uwaga. Dzięki.

  Silver Phoenix
  Participant
  #75527

  O... Nareszcie poprawny opis "Endgame". Jak miło.

  Dalek
  Participant
  #75563

  Ja tam i tak uznaje tylko pierwszy film z kanon ;P.Serial jest ok, więc uznaje go za alternatywną rzeczywistość ;).

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram