Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Co Was ominie przy grze na koncie Silver

Co Was ominie przy grze na koncie Silver

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6475

  Krótko po ogłoszeniu wieści o przejściu Star Trek Online na model Free-to-Play na oficjalnym forum gry pojawiły się głosy sprzeciwu. Jakoby różnice pomiędzy kontami Gold a Silver nie były wystarczająco zakreślone. I choć całość nadal pozostaje w sferze testów, to Cryptic wysłuchał komentarzy graczy i postanowił dodatkowo wynagrodzić osoby opłacające miesięczny abonament, bądź też posiadające konto lifetime.

  Wprowadzenie nowej ekonomii z wykorzystaniem Dilithium (obecnie na Tribblu) przełożyło się na liczne nowości i udogodnienia dla graczy, lecz zarazem dzienny limit na ilość przetworzonego surowca wzbudził pewne kontrowersje, gdyż pozyskanie większej ilości waluty wymagało regularnego logowania. Planowane zmiany w tej kwestii mają dać osobom ze statusem Gold możliwość automatycznego przetworzenia całej rudy Dilithium od ostatniej nieobecności, maks do jednego tygodnia (czyli do 56000 jednostek). Oznacza to, że jeśli wejdziecie w posiadanie dużej ilości surowca, którego konwersja zajęłaby wiele dni, to ze statusem Gold wystarczy jedno logowanie w tygodniu, a cały ten proces zostanie automatycznie wykonany za Was.

  Zmiany zaszły także w kwestii Veteran Rewards. Przesiadka na Dilithium wymusiła usunięcie 250 Emblemów jako wynagrodzenia za 500 dni spędzonych z grą. W ramach rekompensaty, każda osoba, która dobije do tej liczby otrzyma darmowy Vice Admiral Ship Token, czyli możliwość pozyskania jednego z okrętów dostępnych na maksymalnym poziomie. I choć nadal nie jest to wystarczająca rekompensata całkowitego usunięcia dotychczasowych darmowych okrętów za rangę VA, to w tym przypadku token ma odblokować okręt nie dla jednej postaci, lecz dla całego konta. Ma on także być dostępny "wstecznie", dla osób, które już dawno przekroczyły 500 dni.

  Naturalnie różnic jest dużo więcej i z pewnością przed wprowadzeniem F2P pojawią się kolejne. Rozpiskę tych dotychczas planowanych znajdziecie w naszym serwisie lub na oficjalnej stronie gry.

  Źródło: Forum Star Trek Online

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram