Co nowego w Star Trek Online

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6192

  Ostatnie tygodnie nie były dla Star Trek Online zbyt atrakcyjne jeśli chodzi o nową zawartość. Lecz choć prace nad Season 4 trwają w najlepsze, to twórcy postanowili urozmaicić graczom okres oczekiwania uruchamiając oficjalnie The Foundry, czyli narzędzie pozwalające tworzyć własne misje w grze. Poniżej znajdziecie filmik prezentujący jego możliwości:

  Ale na tym nie koniec niespodzianek. Świat Star Trek Online jest dla Was zbyt "nowoczesny"? Tęsknicie za klasycznym designem The Original Series? Jeśli tak, to nowa oferta Cryptic Store z pewnością przykuje Waszą uwagę. Już za "jedyne" 1400 Atari Tokens (niecałe 18 dolarów) zakupić możecie pakiet tematyczny oryginalnego Star Treka, w którego skład wchodzą:

  • Mostek oraz pokład okrętu klasy Constitution;
  • Federacyjny wahadłowiec klasy F;
  • Klasyczny Type 2 Phaser.

  Kupując powyższy zestaw w przeciągu najbliższych dni otrzymacie dodatkowo trzy nowe mundury TOS, warte 240 AT każdy. Oferta doczekała się własnego zwiastuna, który znajdziecie poniżej:

  Warto jednak mieć na uwadze, że wszelkie wcześniejsze przedmioty dostępne w C-Store (mundury, okręt klasy Constitution), nie wchodzą w skład powyższego zestawu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram