Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Co dalej z Moonlight?

Co dalej z Moonlight?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4765

  Dziś produkcje traktujące o wampirach budzą fascynację (ot, choćby True Blood), ale nie tak dawno wszelkie produkcje 'wampirze' skazane były na porażkę. Los ten podzielił CBS'owski Moonlight: The Vampire Detective. Serial, który doczekał się ledwie jednego sezonu, otrzymał prestiżową nagrodę Saturn Award za najlepszy serial na DVD. Pojawiła się także nadzieja na to, że fani doczekają się kontynuacji serii.

  [more]Moonlight opowiadał historię detektywa Micka St. Johna, który rozwiązywał sprawy przestępstw popełnionych przez wampiry. Pomagała mu jego ex oraz inny 400 letni wampir.

  Teraz pojawił się pomysł, by miast kontynuacji serialu, nakręcić film pełnometrażowy o przygodach Micka. Może to być jednak ciężkie do spełnienia ze względu na to, iż wymagałoby zebrania całej ekipy, a większa jej część 'rozeszła się' po innych produkcjach.

  Innym pomysłem jest stworzenie komiksu - ma on bowiem tą zaletę, że nie potrzeba do niego aktorów. W chwili obecnej nic jednak nie jest wykluczone.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram