Forum Trek.pl Newsy Star Trek Chris Pine aktorem roku 2013

Chris Pine aktorem roku 2013

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #7279

  Chris Pine, odtwórca roli kapitana Kirka w filmach Star Trek J. J. Abramsa, odbierze wkrótce kolejną statuetkę do swej kolekcji. Organizatorzy konwentu CinemaCon 18 kwietnia wręczą mu nagrodę dla Aktora Roku 2013. Jak podkreślili w oficjalnym oświadczeniu, Chris Pine jest jednym z najbardziej zasługujących na tę nagrodę młodych aktorów w Hollywood. Przyznając ją kapituła brała pod uwagę nie tylko Star Trek, ale tez nie mniej głośny film Pine'a, Jack Ryan.

  [more]Na pewno coś w tym jest, skoro Pine już w 2009 roku został uhonorowany przez Narodowe Stowarzyszenie Właścicieli Kin nagrodą Gwiazdy Jutra. Wygląda na to, że to jutro właśnie nadeszło. Star Trek Abramsa otworzył mu drogę na szczyty i młody aktor jest zdecydowany dobrze wykorzystać swoją szansę.

  CinemaCon, odbywający się corocznie w Las Vegas, jest to największy konwent, w którym biorą udział twórcy filmowi oraz właściciele kin, najlepiej mogący ocenić to, czy jakiś film jest kasowy, a dany aktor przyciąga widownię.

  Dołączona grafika

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Zarathos
  Participant
  #110987

  Z moim kalendarzem jest coś nie tak, czy facet dostał statuetkę aktora roku 2013 na początku 2013?

  Match
  Participant
  #110988

  Jaka nagroda, taki kalendarz.

  Barusz
  Participant
  #110989

  Nie ma w tym nic dziwnego. Jest najlepszym aktorem w roku 2013, co oceniamy na podstawie jego wcześniejszego dorobku. Całego wcześniejszego dorobku. Nie tylko w 2012 r., i nie tylko w 2012 i w 2011 r. I nie tylko w latach 2010-2012. Całego. Kiedy mówię: "Moim zdaniem najlepszym aktorem na świecie jest Gary Oldman", to wiadomo, że nie mam na myśli tylko jego dorobku z np. poprzedniego roku, tylko cały, no i że mam na myśli stan na teraz. Analogicznie jest z najlepszym adwokatem w Skierniewicach, najlepszym internistą w Szczecinie itd.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram