Forum Trek.pl Newsy Star Trek Chat z historykami świata Star Trek

Chat z historykami świata Star Trek

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4592

  TrekWeb.com zapowiedział, że w czwartek, 7 maja, będzie gospodarzem specjalnego chatu online z parą historyków Star Trek, Michaelem i Denise Okuda.

  [more]W ciągu dwóch ostatnich dekad małżeństwo Okuda było częścią świata Star Trek, zaczynając od 1986 roku, gdy Mike Okuda był jednym z wykonawców grafiki komputerowej do "Star Trek IV: The Voyage Home". To dało mu angaż do The Next Generation, Deep Space Nine, Voyagera, Enterprise oraz wielu filmów kinowych Star Trek, gdzie był konsultantem technicznym i grafikiem efektów wizualnych. Miał on również swój wkład w projekty dla programu kosmicznego NASA.

  W 1991 roku Mike Okuda pracował z Rickiem Sternbachem przy wydaniu Podręcznika Technicznego Star Trek: The Next Generation dla wydawnictwa Pocket Books. To doprowadziło do dalszej współpracy Pocket Books wraz z jego żoną Denise przy wydaniu dwóch wydań Star Trek Chronologia: Historia przyszłości oraz trzech wydań Encyklopedii Star Trek. Dzisiaj państwo Okuda są być może najlepiej znanymi historykami uniwersum Star Trek, opracowującymi komentarze do wydań DVD filmów i TOS.

  Teraz, by uczcić wydanie serii Star Trek i pierwszych sześciu filmów na Blu-ray, oraz nowy, długo oczekiwany film kinowy, TrekWeb.com będzie dumnym gospodarzem sesji chatu online z małżeństwem Okuda, prowadzonej przez wydawcę i recenzenta Billa Williamsa, a fani TrekWeb.com będą mogli w tym uczestniczyć. Będzie okazja zadać pytania Okudom na temat ich wkładu w Star Trek, NASA i inne projekty. Sesja chatu odbędzie się w czwartek, 7 maja, o godzinie 21.00 czasu środkowoeuropejskiego. Prześlijcie wasze pytania do TrekWeb.com na adres Pana Williamsa bwilliams924@yahoo.com, i przyłączcie się, by powitać Mike'a i Denise Okudów na TrekWeb.com.

  Źródło: TrekWeb[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram