Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Caprica na ekranach w styczniu 2010

Caprica na ekranach w styczniu 2010

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #4831

  Jak informuje portal Airlock Alpha, pierwszy odcinek serialu Caprica - prequela BSG będzie można zobaczyć na ekranach telewizyjnych 22 stycznia 2010 roku. Warto zauważyć, że jest to data zbliżona do premier nowych odcinków Galactici, która zwykle startowała z częścią sezonów właśnie pod koniec stycznia. Jednocześnie podano niezwykle interesującą informację, że reżyserią jednego z epizodów zajmie się Edward James Olmos znany z roli admirała Adamy w BSG.

  [more]Informację o podjęciu się reżyserii odcinka umieszczonego pod koniec pierwszego sezonu Caprici podał sam zainteresowany. Dano mi godzinę na podjęcie tej decyzji - powiedział Olmos na małej konferencji prasowej. Byc może w tworzeniu scenariusza weźmie udział także David Eick, który związany jest kontraktem z HBO jednak chciałby włączy się w prace nad serialem. Jednocześnie przyznał, że Caprica będzie miała nieco inny charakter niż BSG, przyciągnie nowych widzów, niekoniecznie fanów Galactici. Wydaje się jednak, że jest to założenie z jakim do pracy przystąpiła ekipa tworząca Capricę.

  Przeczytacie o tym na Airlock Alpha.[/more]

  Jedi Nadiru Radena
  Participant
  #75755

  Wielce radosny news - bądź co bądź zobaczymy Capricę już za pół roku, a nie rok, jak to było z drugą połówką czwartego sezonu BSG. No i cieszy też wieść, że Olmos nie rozstaje się z uniwersum BSG. Słowem: jest dobrze, heh.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram