Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Brytyjski Flashforward

Brytyjski Flashforward

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5100

  Czy będziesz w stanie zmienić przyszłość, jeżeli już poznasz jej fragment? Oto pytanie, jakie stawia nowy miniserial produkcji BBC pod tytułem Paradox. Opowiada on historię naukowca i pani detektyw, którzy działają wspólnie, aby zapobiec tragedii. Pomogą im wskazówki pochodzące z przyszłości. Czyż nie brzmi to znajomo?

  [more]

  Dołączona grafika

  BBC Northern Ireland jest właśnie w trakcie tworzenia serialu, który liczyć będzie pięć jednogodzinnych odcinków. Tamzin Outhwaite wciela się w postać detektyw inspektor Rebecci Flint. Astrofizyka - doktora Christiana Kinga zagra Emun Elliott. Znany jest również zarys fabuły. Po otrzymaniu w swoim laboratorium serii obrazów pochodzących z kosmosu King dochodzi do wniosku, że przedstawiają efekt niszczącego incydentu. Problem w tym, że nie miał on jeszcze miejsca. Okazuje się, że czasu ubywa. Pozostaje 18 godzin do katastrofy. Z pomocą Flint naukowiec próbuje rozwiązać zagadkę i zapobiec tragicznemu wypadkowi.

  Dołączona grafika

  Scenarzyści twierdzą, że otrzymamy mieszankę elementów naukowych i policyjnego dramatu. Do pracy nad serialem zaangażowano astrofizyka Margaret Aderin, która ma być konsultantem w sprawie tytułowego Paradoksu.

  Data emisji nie jest jeszcze znana.

  Źródła: io9.com, bbc.co.uk[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram