Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Bryan Singer myśli już o sequelu X-Men: First Class

Bryan Singer myśli już o sequelu X-Men: First Class

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6092

  Bryan Singer, reżyser dwóch pierwszych filmów X-Men i producent X-Men: First Class, myśli już o nastepnym filmie i zastanawia się, które postacie w nim wysunąć na plan pierwszy.

  [more]W wywiadzie dla Hero Complex Singer powiedział, ze choć X-Men: First Class niekoniecznie zgadza się z komiksowym kontinuum, fani odnajdą tam znajome elementy. Singer wziął jako przykład postać Havoka (Lucas Till). Choć w komiksie Havok (czyli Alex Summers) jest bratem Scotta Summersa, czyli Cyclopsa, w filmie nie mają ze sobą żadnego związku.

  - Tak, to inna linia czasu - wyjaśnił Singer - Nie mógłby być bratem Cyclopsa. Pozwoliliśmy sobie tutaj na trochę swobody.

  Jednak zaraz dodał: - Nie chcę mówić nic pewnego o relacjach interpersonalnych, ale pewne rzeczy zostaną takie, jak były w komiksie, co z pewnością ucieszy fanów.

  Komiks First Class pokazuje pierwszych studentów profesora Charlesa Xaviera (w nowym filmie James McAvoy). Wtedy byli to Cyclops, Beast, Iceman, Angel oraz Jean Grey. Obok nich pojawią się Azazel (Jason Flemyng), młodsza Mystique (Jennifer Lawrence), Emma Frost (January Jones), Banshee (Caleb Landry Jones) i inni.

  Singer ujawnił, że przyszły film z serii X-Men może skupiać się na tych postaciach albo przedstawić nowe.

  - To jeden z powodów, dla których chcieliśmy nazwać ten film First Class, choć nie jest to adaptacja komiksu pod tym tytułem. Nie można opowiedzieć tej historii bez sięgania daleko w przeszłość i wyjaśnienia, jak doszło do opisywanych wydarzeń. Tytuł się nam spodobał, więc go zatrzymaliśmy, ale ten film to tylko preludium do przyszłych wydarzeń. W następnym filmie może być więcej punktów stycznych z komiksem.

  Co do nas... Na razie poczekajmy i zobaczmy, jak udał się ten film. Potem będziemy myśleć, czy chcemy obejrzeć następny.

  Źródło: Blastr[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram