Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Bliskie spotkania w czterech krokach

Bliskie spotkania w czterech krokach

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5068

  W 1972 roku ustalono skalę wedle której klasyfikuje się kontakty z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich. Znana jest ona jako Bliskie Spotkania. Na jej podstawie studio Universal opracowało cztery plakaty filmu The Fourth Kind, które oczywiście prezentujemy.

  [more]

  Dołączona grafika

  I stopień. Kontakt wzrokowy z UFO.

  Pierwotnie skala liczyła trzy stopnie. Z czasem dodano dwa kolejne. Bannery prezentują nam cztery pierwsze poziomy, z których ostatni jest jednocześnie tytułem obrazu w reżyserii Olatunde Osunsanmi i z Millą Jovovich w roli głównej.

  Dołączona grafika

  II stopień. Istnieją dowody spotkania.

  Czwarty stopień jest thrillerem opartym na podstawie udokumentowanego studium nad domniemanymi uprowadzeniami przez obcych. Film poprzeplatany jest autentycznymi, archiwalnymi zdjęciami z badań nad owymi przypadkami.

  Dołączona grafika

  III stopień. Bezpośredni kontakt z obcymi.

  Fabuła rysuje się następująco. Akcja umieszczona została w miasteczku Nome na Alasce, gdzie od lat 60-tych w niewyjaśnionych okolicznościach duża część lokalnej populacji znika każdego roku. Pomimo wielokrotnych wnikliwych dochodzeń prowadzonych przez FBI zagadka nie zostaje rozwikłana. W tej właśnie miejscowości dr. Abigail Tyler rozpoczyna nagrywanie sesji ze swymi dotkniętymi przez tajemnicze zjawisko pacjentami. Nieświadomie odkrywa ona najbardziej niepokojące dowody uprowadzeń przez obcych, jakie kiedykolwiek udokumentowano.

  Dołączona grafika

  IV stopień. Następuje uprowadzenie.

  Dostępny jest również zwiastun filmu, który można obejrzeć tutaj: Trailer Addict.

  Źródło: Sci Fi Scoop[/more]

  cinus
  Participant
  #79309

  Tematyka ciekawa, zobaczymy czy film też będzie... bo jak zrobią z tego archiwum X, to ja dziękuję.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram