Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Będzie trzeci film o przygodach SG-1?

Będzie trzeci film o przygodach SG-1?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3956

  Mimo, iż całkiem niedawno ukazał się Stargate: Continuum, studio MGM już rozpoczęło rozmowy z producentem Bradem Wrightem na temat kolejnej części przygód SG-1, ponownie tylko na DVD.

  [more]Wright powiedział na festiwalu Comic-Con International, że studio zasugerowało, by zaczął już myśleć o kolejnym filmie i powoli układał historię - właśnie to teraz robi.

  Wygląda na to, że MGM jest także zainteresowane podjęciem się prac nad Stargate: Universe - wytwórnia jest bowiem przekonana, że SCI-FI Channel lub jakaś inna telewizja wykupiłaby serial.

  Jako ciekawostkę można zauważyć, że premiera Continuum miała miejsce na pokładzie lotniskowca; znajdowali się na nim między innymi Amanda Tapping, Michael Shanks, Christopher Judge oraz Richard Dean Anderson.

  Jak się okazuje, wspólna praca rodzi także przyjaźnie. Mogło by się wydawać, że po 10 latach wspólnej gry w serialu aktorzy mieliby siebie nawzajem dość, lecz tak nie jest - według Browdera, aktora grającego Camerona Mitchella, Christopher i Michael żyją ze sobą niczym stare małżeństwo.

  Informacja zaczerpnięta z portalu SyFy.[/more]

  biku1
  Participant
  #60210

  Jako ciekawostkę można zauważyć, że premiera Continuum miała miejsce na pokładzie samolotu; znajdowali się na nim między innymi Amanda Tapping, Michael Shanks, Christopher Judge oraz Richard Dean Anderson.

  Mały błąd w tłumaczeniu - premiera czyli tzw "Stargate Continuum Screening" miało miejsce 24 lipca 2008 na lotniskowcu zamienionym w muzeum a nie samolocie i dokładnie na tym ---> the USS Midway Naval Aviation Museum w San Diego.

  Trochę zdjęć jak ktoś chce popatrzeć ---> http://popculturezoo.com/gallery2/main.php...47ff289b994f2f9

  Piotr
  Keymaster
  #60211

  Dzieki biku1, juz poprawione. Eh, te Tribble wszedzie wejda. ;>

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram