Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Będzie Indy V? To możliwe

Będzie Indy V? To możliwe

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Anonymous
  Guest
  #3824

  George Lucas powiedział telewizji FOX News, że jest bardzo prawdopodobne iż nakręci piątą część Indiany Jones'a. Wypowiedź ta padła w Cannes gdzie w ubiegły weekend odbyła sie prapremiera najnowszego filmu o przygodach sławnego archeologa Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Lucas w wypowiedzi dla dziennika stwierdził, że wraz z reżyserem Stevenem Spielbergiem nie zamykają drzwi przed kolejnym sequelem.

  [more]"Nie powiedziałem tego jeszcze Stevenowi ani Harrisonowi", powiedział Lucas, "ale mam taki pomysł, aby w kolejnym filmie głównym bohaterem był Shia (Mutt), a Harrison pojawiałby się tak jak w poprzednim filmie Sean Connery. Zobaczymy czy da się to zrealizować."

  Lucas był gościem na przyjęciu wytwórni Paramount/DreamWorks z okazji premiery filmu "Kung Fu Panda" na 61 Festiwalu Filmowym w Cannes.

  Dla niezorientowanych: dziś, 22 maja, jest światowa premiera filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Reżyseria - Steven Spielberg, produkcja - Georg Lucas, w rolach głównych: Harrison Ford, Shia LeBeof, Cate Blanchett, Karen Allen.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram