Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Ankieta dla abonentów Star Trek Online

Ankieta dla abonentów Star Trek Online

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Anonymous
  Guest
  #5404

  Jeśli jesteś aktywnym subskrybentem Star Trek Online, to masz okazję zarobić niewielkim kosztem 240 Cryptic Points. Wystarczy tylko, że wypełnisz i wyślesz ankietę, w której m.in. możesz wyrazić swoją opinię na temat gry, co byś chciał w niej zobaczyć lub z niej usunąć i nawet możesz wyrazić to, jak wielkim fanem Star Treka jesteś. Pytań nie ma za dużo, więc warto poświęcić pięć minut i dostać bonus, za który można sobie coś później kupić w Cryptic Store.

  Ankietę możecie wypełnić na oficjalnej stronie.

  Dr Bobaz
  Participant
  #86618

  Praktycznie darmowe punkty. Gdyby jeszcze było na co je wydawać... Póki co, to nie za bardzo ;/

  Anonymous
  Guest
  #86630

  Przecież nikt nie każe tego wydawać już teraz. Pewnie coś ciekawego później wrzucą i wtedy będzie jak znalazł. Ja bym chciał w sumie wyniki obejrzeć, ale pewnie ich nie upublicznią, bo pewnie będą miażdzące dla nich.

  Dr Bobaz
  Participant
  #86641

  Dlatego napisalem "poki co". Zapowiedziane sa nowe rasy i respec za te punkty. Moze bedzie to tak drogie ze gromadzenie ich wczesniej nie jest zlym pomyslem? :)W sumie, sam jestem zainteresowany wynikami tej ankiety, i sadzac po odzewie z forum STO to nie tylko my. Zwlaszcza odpowiedz na pytanie "co zrobisz kiedy skonczy sie darmowy czas gry" (czy jakos tak).

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram