Forum Trek.pl Newsy Star Trek Alan Dean Foster pisze książkową adaptację Star Trek XI

Alan Dean Foster pisze książkową adaptację Star Trek XI

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4266

  Wydawnictwo Pocket Books potwierdziło, że weteran powieści science-fiction Alan Dean Foster tworzy książkową wersję najnowszego filmu "Star Trek".

  [more]Informacja najpierw pojawiła się na stronie internetowej pisarza - poinformował on o tym, że obejrzał film (oceniając go na bardzo dobry) i że tworzy jego książkową wersję. Wydawnictwo Pocket Books potwierdziło rewelacje, informując, że data ukazania się książki będzie zbieżna z premierą filmową.

  Alan Dean Foster jest znanym i cenionym twórcą powieści opartych na scenariuszach filmowych (Star Wars, Obcy, The Thing, Kroniki Riddicka, Transformers i in.).

  Za największy wkład w historię Star Treka uważa się scenariusz do Star Trek Phase II "In Thy Image", który później stał się podstawą dla scenariusza filmu "Star Trek: The Motion Picture". W Polsce fani mogą kojarzyć go jako autora jednej z dwóch wydanych w naszym kraju powieści ze świata Star Trek: "Dziennik pokładowy nr 1".

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram