Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Adrien Brody w Predators?

Adrien Brody w Predators?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5061

  Pamiętacie jeszcze news - Pierwsze szczegóły fabuły "Predators"? Ok, a pamiętacie opisaną tam postać Royce'a? Zgadnijcie kto ma się w niego wcielić.

  [more]

  Dołączona grafika

  Hm... Nowy Schwarzenegger?

  Nieprawdopodobne, prawda? Brody - laureat Oscara za rolę w Pianiście Romana Polańskiego, nigdy nie wystąpił w filmie akcji, a już miałby dostać taką rolę? Według Variety ma on zostać najemnikiem, odpowiednikiem Arnolda Schwarzeneggera z oryginalnego filmu, chroniącym grupkę ludzi przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony Predatorów. Tym samym dołącza on do grona już zaangażowanych aktorów: Alice Bragi, Danny'ego Trejo, Waltona Gogginsa, Olega Taktarova, Mahershalalhashbaza Ali oraz Louiza Ozawy.

  Premiera przewidziana jest na 7. lipca 2010 roku.

  Źródło: Variety.[/more]

  The D
  Participant
  #79214

  nigdy nie wystąpił w filmie akcji, a już miałby dostać taką rolę?

  W sumie akcji w ostatnim King Kongu nie brakowało, a i postać Brody'ego niezłe akrobacje wyczyniała.

  #79217

  Ale... klaty to on nie ma do bycia najemnikiem. Sądziłam, że pokuszą się o jakiegoś 'byczka' z Hollywood w stylu Vina Diesel'a.

  Coen
  Participant
  #79218

  ADU (Anorektyczna Dystorsja Umysłu) uderza ponownie. Tak jak było przy nowym Emosiku Agnieszki Holland tak i tu można sparafrazować powiedzenie na "Jakie czasy, taki Schwarzenegger"

  Reyden
  Participant
  #79221

  O ile przeciw samemu aktorowi nie mam nic przeciwko to cienko go widzę w tej roli .Jak to ma być dosłownie kopia Arniego to kiepsko to widzę .Chyba że scenariusz przewiduje że ten odział komandosów to ze szkółki niedzielnej jest .

  Silver Phoenix
  Participant
  #79253

  Hmmm... Jeśli wpadnie w ręce odpowiedniego trenera, rozpiszą mu odpowiednio intensywny trening siłowy i każą łykać odpowiednie rzeczy - postura może mu się zmienić 😉 Na jeden film wystarczy... Cóż, zobaczymy.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram