25. rocznica TNG

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6883

  Dołączona grafika

  Prawie 25 lat temu, 28. sierpnia 1987 w amerykańskiej telewizji pojawił się pierwszy odcinek serialu "Star Trek: The Next Generation". To właśnie od odcinka "Encounter at Farpoint" dla wielu rozpoczęła się przygoda z universum Star Trek i to on rozpoczynał nową, po-Kirkową erę w tym świecie. Z tej okazji Cryptic przygotował dla fanów małą niespodziankę.

  [more]Do 24. lipca do godziny 19:00 polskiego czasu będzie można spotkać w grze hologram młodego Worfa, jako żywo wyjętego z pierwszego sezonu TNG. Hologram znajduje się w akademii zarówno Federacji, jak i Klingonów. Wystarczy wykonać misję porozmawiania z nim, by otrzymać kilka nagród:

  • mundur Gwiezdnej Floty - wzór z roku 2364 (czyli odpowiadający pierwszym dwóm sezonom TNG), tylko dla graczy Federacji,
  • fryzurę i bródkę Worfa (tylko dla postaci męskich),
  • używaną przez Worfa w pierwszych sezonach klingońską szarfę.

  Dołączona grafika

  Najłatwiej znaleźć misję za pomocą Mission Journal (domyślny klawisz: "J").

  Dołączona grafika

  Uwaga: Powyższe nagrody są przypisane do postaci, a nie do konta w grze, zatem warto każdą z naszych postaci porozmawiać z Worfem.

  [/more]

  Lafiel
  Participant
  #106383

  Zrobione i odblokowane na wszystkich 3 postaciach 😆

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram