Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie Re: zmiany w nowej bitwie

Tazman
Participant
#11826

Wiesz Tazmaz chyba zostane przy tym Valdore on przynajmnie bedzie miał chyba szanse w walce z Vor'Cha a interpid jest i tak nadal słabszy i by miał problemy z pokananiem Bird of Prey.

Nie zmuszam cię do Intrepida ale gramy wedle kanonu Jak mi Corsaira cwaniaki z KSO Wykończą to się na Intrepida przesiadam 😉

Bo jednak trzeba zauważyć, że trochę nas będzie i tu pytanie.

Czy po zniszczeniu jednego okrętu wlatujemy innym czy czekamy na rezultat ❓

Kasyno PILNE !!!!!!!!

Twoja historia może być coś ala:

Leciałeś strasznie wpieniony swoim Valdorem po tym jak ochrzaniła cię pani Admirał bo nie spełniłeś jej oczekiwań, tzn. nie umyłeś zębów po kolacji 😉 co skończyło się naganą.

Więc lecisz sobie wpieniony i myślisz jakby tu komuś dokopać i się wyrzyć. Nagle twoje czujniki wykrywają starcie dwuch flot. Jako, że masz z Klingonami na pieńku postanawiasz sobie coś dla siebi skubnąć i zaspokoić gniew. Potrzebuję zestawienia okrętu i to wedle kanonu.

Potrzebne będzie zestawienie broni Romulańskiej prosiłbym o konsultacje ze mną albo z Kronosem w tej sprawie ponieważ ja się na Romulanach prawie wcale nie znam ale zestawienie musi być zatwierdzone do bitwy co najmniej przez samego MG.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram