Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Gra/historyjka Re: Gra/historyjka

Vidmo
Participant
#10417

Ja już mam to gdzieś. Nigdy nie lubiłem forum gdzie ranga zależy od ilości napisanych postów. Forum jest od tego aby można było sobie pogadać lub porobić coś zabawnego. A jeśli ktoś pisze posty tylko po to aby zamiast np. Kadet I klasy miał coś wyżej to już jest to denerwujące. Wolałem poprzednie forum, tam nikt się nikogo przynajmniej o nic nie czepiał.

PS. A historyjke to też mam już gdzieś. Jeszcze znowu mnie oskarżą o nabijanie postów. Nie dziękuje, postoje.

Zgadzam się z tym co napisał Piotr i T'Reker w tym poście i uważam, że właśnie dużą zaletą poprzedniego 4um było ocenianie postów po sensie, a nie po ilości.

Administratorzy dbający o poprawność językową i ortograficzną nie są tacy źli:). Dbają po prostu aby forum było jak najlepsze i można było się wczuć w nie jak w książkę trekową 🙂 . Na forum TSS widać przynajmniej, że admini interesują się tym co się na nim dzieje. Jeżeli to jest coś złego to nikt nie zabrania nikomu stworzyć własnej stronki z forum i robić na nim co się komu podoba (łącznie z przeklinaniem :P)

Sorry za czepialstwo T'Reker i Faloks ale Dysleksja to jest nieumiejętność pisania czytania i rozumienia danego tekstu natomiast Wam zapewne chodzi o dysortografie (w końcu popełnianie błędów ortograficznych się z tym wiąże)

Ps:Ten post nie jest obroną postępowania Administratorów (w końcu sami potrafią się obronić ---> jakiś mały banik 🙂 ) tylko potwierdzeniem, że się z ich postępowaniem zgadzam (a nie podlizuję 😉 )

Ps2:Popieram pozostawienie tego tematu, przynajmniej jest bekowy 😀

........... zaginonej srubki w kasznace..... 

  😈 .........przygotowanej przez pijanego.............. 😈

... klingońskiego kapitana Warbirda 🙂 , który ...

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram