Forum Fantastyka Star Trek Federacja - cienie i blaski... Re: Federacja - cienie i blaski...

Krusty
Participant
#9780

Jak widzicie dzięki uprzejmości moderatora za co szerdecznie dziękuje temat tego działu uleg zmianie to samo stanie się też z postami. Od tej pory będzie to temat do przedstawiania mniej znanych wydarzeń z histori federacji jak i do rozmów na ten temat a także zajmiej się charakterystyką Fedracji nie tylko pod względem statków jak to miało miejsce wcześniej ale pod względem wielu innych czynników.

No a bym zapomniał nie oznacza to wcale że od czasu do czasu nie wróce do udowadniania wyższości Federacji nad innymi 😉 .

Borg mial klopoty z 8472, bo wladowal sie bez przygotowan na ich teren. I w otwartej walce wobec problemow z asymilizacja poniosl porazke. Ale wystarczy, ze przechwyci kilka pojedynczych malych statkow, potem jakis transportowiec itd. od nitki do klebka...

To raczej było by niemożlwe bo statki tego gatunku są zbudowane z tej samej materi co oni czyli maja te same właściwości antyasymilacyjne.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram