gallery_4_21_663.jpg

Wreszcie! Najbardziej znany serwis wideo na życzenie trafił do Polski. Fani cenionych produkcji telewizyjnych i kinowych od dawna czekali na ten moment - największe i oczywiście legalne źródło hitowych filmów i seriali jest już w zasięgu kilku kliknięć.

Co gigant VOD oferuje polskim widzom? Wiele seriali, obok tytułów takich jak Daredevil czy Jessica Jones nie można przejść obojętnie, ale niektórzy będą rozczarowani, bo w ofercie nie ma jednego z głośniejszych, czyli House of Cards (choć jest szansa, że sezon czwarty będzie). Filmów są setki, zarówno starsze jak i nowsze hity. To wszystko w dobrej jakości, zależnie od planu taryfowego w HD lub nawet Ultra HD. Niestety przynajmniej na razie widzowie bez znajomości języka angielskiego nie będą zbyt zadowoleni - polskie tłumaczenia nie są jeszcze zbyt liczne.

A jak wyglądają plany taryfowe? Dość przyzwoicie. Co prawda pakiet Basic za 8 Euro zadowoli niewielu, bo nie oferuje jakości HD, ale już za 10 Euro dostaniemy pakiet Standard. W nim nie tylko obejrzymy filmy w HD, ale będziemy mogli je odtwarzać na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dla wymagających jest pakiet Premium, który za 12 Euro pozwoli na jednoczesne odtwarzanie z czterech urządzeń i w Ultra HD. Ale bez obaw, przez miesiąc Netflix można wypróbować za darmo.

To co obejrzycie najpierw?