gallery_4_21_180426.jpg

W ile seriali z wrześniowego zestawienia się wciągnęliście? Za mało? Nie ma problemu, kolejny miesiąc też będzie pełny serialowych premier i powrotów. Przed Wami najciekawsze z nich.

Westworld - nowość (2 października) - mroczna wizja przyszłości, w której tworzymy i wykorzystujemy obdarzone sztuczną inteligencją istoty dla rozrywki. Zachwycająca obsada i budżet HBO - to trzeba będzie zobaczyć.

Timeless - nowość (3 października) - podróże w czasie są jednym z najciekawszych motywów w fantastyce. Historia o skradzionym wehikule czasu i zmienianiu historii to może nic nowego, ale zwiastun robi dobre wrażenie.

The Flash - sezon 3 (4 października) - Barry Allen też ostatnio grzebał w kontinuum czasoprzestrzennym. Zmiany, które wywołał, mogą go zaskoczyć.

Arrow - sezon 5 (5 października) - drużyna Olivera się rozrasta, ale i jego wrogowie nie próżnują.

Frequency - nowość (5 października) - śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw, radio pozwalające na rozmowę "przez czas" z dawno nieżyjącym ojcem i zaskakujące konsekwencje tej rozmowy. Był taki film, teraz będzie serial.

https://www.youtube.com/watch?v=BL8Rl2n2C6Y

Supergirl - sezon 2 (10 października) - w tym sezonie Kara połączy siły z Kal-Elem. Pojawią się kolejne postacie z komiksów, zapowiedziano też drugi crossover z Flashem. Na pewno będzie super.

Legends of Tomorrow - sezon 2 (13 października) - Przeszłość, przyszłość, zmiany w historii i coraz więcej komiksowych bohaterów. Telewizyjne produkcje DC zdecydowanie nie zamierzają ustępować tym kinowym.

https://www.youtube.com/watch?v=2bDhkrYcO40

Supernatural - sezon 12 (13 października) - ten serial nigdy nie umrze. A nawet jeśli, to tak jak jego bohaterów, ktoś na pewno go wskrzesi.

Falling Water - nowość (13 października) - fani tej produkcji mogą mieć kłopot z zaśnięciem. Bo kto by chciał stracić kontrole nad swoimi snami?

Black Mirror - sezon 3 (21 października) - ciąg dalszy antologii sci-fi pokazującej, jaki wpływ na przyszłe społeczeństwo mogą mieć zjawiska i technologie, które dziś znamy.

The Walking Dead - sezon 7 (23 października) - wszyscy wiedzą, co się stanie na początku sezonu, ale patrząc na to, jak wygląda świat opanowany przez zombie, ciąg dalszy wcale nie będzie lżejszy.