W ostatnich dniach pojawiło się kilka nowych zwiastunów filmów i gier, które niedługo się ukażą. I nawet jeśli nie wszystkie produkcje planujecie poznać osobiście, to te filmiki zobaczyć warto. Zaczniemy od filmów, które parę trailerów już miały i o sobie przypominają, a w dalszej części newsa znajdziecie zwiastuny gier.

Najbliżej mamy premierę Ghost in the Shell (31.03), potem będzie komediowo z Guardians of The Galaxy 2 (5.05) i na koniec horror Alien: Covenant (19.05).

Horizon: Zero Dawn premierę już miał, ale ten zwiastun pojawił się dopiero wczoraj i trzeba go zobaczyć. Co go czyni wartym uwagi? Czyta go Krystyna Czubówna.

Mass Effect to jedna z najlepszych space oper w historii elektronicznej rozrywki i ten trailer, choć nie najnowszy, dobrze pokazuje, czemu. Nowa część serii, Andromeda pojawi się w tym miesiącu.

Nie powstała dotąd tak rozbudowana strategia kosmiczna jak Stellaris, a za miesiąc rozrośnie się jeszcze bardziej, kolejny już raz, zresztą nie ostatni. W kwietniu premiera Stellaris: Utopia. Kto ma chęć zbudować sferę Dysona?