1&srcw=630&srch=350&dstw=630&dsth=350

Tęsknicie za Agentami T.A.R.C.Z.Y.? Ja bardzo. Poszukując nowinek na temat mojego ulubionego aktualnie nagrywanego serialu, trafiłam na garść ciekawych informacji na temat 3 sezonu Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
 

***UWAGA!!! SPOILERY!!!***

 
27 lipca padł pierwszy klaps na planie nowego sezonu, a odtwórcy głównych ról dzielą się wrażeniami po lekturze scenariusza.
 
Największą zagadkę stanowi zniknięcie Simmons. Dosłownie w ostatnim kadrze 2 sezonu "coś" zabiera Jemmę. Oczywiście pikanterii sytuacji dodaje fakt, że staje się to zaraz po tym, jak zauroczony nią Fitz wreszcie, po 2 sezonach odważy się zaprosić ją na kolację. Zatem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na rozwój sytuacji między nimi. Mam nadzieję, że scenarzyści nie każą nam czekać kolejnych 2 sezonów.
 

rf4duy6p.jpg

Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons) w ostatniej scenie sezonu 2

 
Największa metamorfoza czeka Skye. Chloe Bennet przygotowując się do roli w 3 sezonie obcięła włosy i zmieniła image. Nie ma już Skye! Jest Daisy, Daisy Johnson. Czy za tą przemianą pójdą kolejne? Jaka będzie jej rola w 3 sezonie?
 

Chloe-Bennet-shows-off-new-Daisy-Johnson

Chloe Bennet (Daisy Johnson), screen z Instagrama

 
A po za tym, w sezonie 3 kontynuowany będzie rozpoczęty pod koniec 2 wątek tzw. Sekretnych Wojowników, grupy nie-ludzi obdarzonych niezwykłymi mocami. Czy wystąpią przeciwko T.A.R.C.Z.Y., czy zjednoczy ich walka przeciwko wspólnemu wrogowi - Hydrze?
 
Scenarzyści zapowiadają też, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej związany z filmowym uniwersum Marvela, przede wszystkim z najnowszymi produkcjami: Avengers: Age of Ultron i Captain America: The Winter Soldier. Mają też mocniej sięgnąć do komiksowych korzeni.
 
Premiera zapowiedziana jest na 29 września.
 
 
Źródła: whatculture.com, instagram.com, marvel.com