Forum Trek.pl Newsy Star Trek Życzenia świąteczne od reżysera Star Trek XI

Życzenia świąteczne od reżysera Star Trek XI

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Participant

JJ Abrams życzy Wesołych Świąt wszystkim fanom, czekającym na premierę Star Trek XI

[more]Kochani Wszyscy Którzy Obejrzeli Trailer Star Treka Na Oficjalnej Stronie

Właśnie zrobiliśmy ostatnie poprawki w filmie - w przyszłym tygodniu powinniśmy być gotowi ze wszystkim. Potem schowamy go do zamrażarki, więc w maju będziecie mieli całkowicie świeży produkt. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie ten film. Obsada jest niesamowita. Praca kaskaderów, którzy sięgali poza granice swych możliwości, i efekty specjalne przechodzą wszelkie oczekiwania. Jestem tak bardzo wdzięczny tej obsadzie i całej ekipie - i wam wszystkim za wasze zainteresowanie i cierpliwość. Będziemy nadal aktualizować tę stronę, podając nowe informacje i ciekawostki, więc sprawdzajcie ja za każdym razem, gdy o niej pomyślicie. A tymczasem życzę wam szczęśliwych, zdrowych, wesołych świąt.

W ostatnich dniach pracy nad dźwiękiem,

JJ

Źródło: Facebook - Notatki ze świata Star Trek [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram