Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 151 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #70346

    Wszystkim życzę pozytywnych doświadczeń podczas dni wolnych od pracy, przeżytych owocnie według zabobonu, w którym zostaliście wychowani ;)Sai, witamy z powrotem 🙂

    Liranna
    Participant
    #70458

    `*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)W E S O Ł E G OA L L E L U J A(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)Na Wielkanoc od króliczka,niech Ci wpadną do koszyczkaniezła kasa i kiełbasa,radość życia, coś do piciai na miłość chęci tyle,by mieć wszystko inne w tyle..............$...$....$..........$................$........$....................$......$........................$....$............................$..$...............................$.$.................................$$.....................(ஜஜஜ)...$$... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$$..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$.$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█)---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@


    §§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█)


    §§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @


    §§(_)(_)(_)(_)§§......@(█)


    §§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█)...........................(█) @...................................@(█) .........................(█) @..................................@................................@ ...........(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

    Liranna
    Participant
    #83357

    Życzę wszystkim Wesołych Świąt !!!!!!

    Lo'Rel
    Participant
    #83368

    Jak najwięcej trekowych wiadomości, jak najwięcej dobrych codziennych wiadomości, jak najwięcej najlepszych rodzinnych wrażeń i w ogóle wszystkiego najlepszego!!!

    Xalein
    Participant
    #83386

    Moje życzenia dla wszystkich znajdują się tutaj.

    PS Dawno mnie tu nie było 🙂

    #83387

    Wszystkim Trekkerom i fanom Sci Fi: świąt takich, których nie obchodził jeszcze żaden człowiek/kosmita/hybryda człowieka i kosmity.Wesołych Świąt. 🙂

    cinus
    Participant
    #83390

    To ja coś od siebie, tak trekowo...Pierwsza gwiazdka już na niebie,Enterprise - proszę ja Ciebie.Załoga kolędy już śpiewa,Nie zabraknie im ni karpia, ni chleba.Kirk o pokoju na świecie mówi,Indeed - słyszy, Indeed - raz drugi.McCoy pod stołem coś szmugluje,Przecież i tak wszystkich poczęstuje.Choinka andoriańska, piękna, pachnącaPrezentów przy niej ilość powalającaJuż opłatkiem tam się łamią,Transporter włączają - Ciebie przesyłająByś se z nimi poświętowałA może nawet z Uhurą(Kirkiem) pocałował Innymi słowy - najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim trekkie i nie tylko! 🙂

    Manul
    Participant
    #83391

    Może się nie wysilę jak cinus lub Xalein, ale najserdeczniejsze życzenia śle Manul dla wszystkich trekkies i Jedi, albowiem to czas pokoju i miłości jest!

    fluor
    Keymaster
    #83397

    Set course for Merry Christmas, Mr. LaForge. Make it so.

    Eviva
    Participant
    #83399

    Ja tam zamieściłam życzenia na naszej stronie, ale powtórzę

    Wszystkiego Trekowego, kochani. I śliczna pocztóweczka od TrekMovie

    Dołączona grafika

    Galactica
    Participant
    #83401

    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Jak by ich nie było to by było źle. Nie byłoby choinki prezentów pod nią i całkiem miłej atmosfery. No i wolnego.

    Romek 63
    Participant
    #83409

    Także życzę wszystkim radosnych Świąt i wszystkiego najlepszego z tej okazji 🙄

    Coen
    Participant
    #83416

    Również się dołączam do życzeń. Zdrowia, radości i pomyślności z okazji świat 🙂

    Liranna
    Participant
    #102514

    Idą Święta, widać gościWydłub z karpia wszystkie ości.Powyjadaj z barszczu uszyA gdy Cię za bardzo suszy,Siądź wygodnie z flachą winaI obejrzyj znów Kevina !Wesołych Świąt !!!!!

    Slawek
    Moderator
    #102516

    widać gości

    Ratuj się kto może...

    Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 151 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram