Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 151 total)
  • Author
    Posts
  • Liranna
    Participant
    #55743

    Szczęśliwego Nowego Roku !!!

    drupi
    Participant
    #55744

    Dawno nic nie pisałem, a przecież warto coś napisać od czasu do czasu. Wobec czego wszystkim jeszcze żyjącym fano Treka jak i innym ludkom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :))

    lszekg
    Participant
    #55745

    Bardzo śmieszne. Do siego!

    Pitmistrz
    Participant
    #55749

    Ze skacowanego Wrocławia przysyłam serdeczne życzenia.

    Kronos
    Participant
    #66628

    W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości, życzy Kronos :santa:

    Eviva
    Participant
    #66629

    MERRY CHRISTMAS EVERYONE!Oby dla nas wszystkich powodzenie w życiu nadeszło z szybkością warp 8.

    Xalein
    Participant
    #66630

    Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku. Życzy Xalein.

    cinus
    Participant
    #66631

    Cóż, i ja wam życzę zdrowych i spokojnych świątNiech gagh wam nie ucieka z talerza,A krwawe wino nie uderza zbyt mocno do głowy.BTW. Ciekawe czy Klingoni mają jakieś choinki :P?

    Lo'Rel
    Participant
    #66658

    Moi drodzy, będąc zaszczycony iż dołączyłem do tak różnorodnego grona, chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Bez zbędnych słów, po prostu, życzę Wam dużo szczęścia! Reszta przyjdzie sama.

    BTW. Ciekawe czy Klingoni mają jakieś choinki

    Cinus, na czole mają choinki 😛

    zdarom
    Participant
    #66674

    Wszystkim życzę wszystkiego naj z okazji świąt :santa: i dodatkowo wspaniałych i bogatych w chwalebne zwycięstwa bitew życzę wszystkim Klingonom. :ik:

    Liranna
    Participant
    #66828

    Trochę się spóźniłam z życzeniami na święta, ale za to na pewno zdążę z życzeniami noworocznymi.Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!!

    Match
    Participant
    #70244

    Chciałbym złożyć wszystkim najlepsze życzenia z okazji 5 kwietnia - pierwszy kontakt już za 54 lata! 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #70247

    Nie wierzę jak ten czas leci, niedawno było jeszcze 60 lat 😛 😛 😛

    Sai
    Participant
    #70335

    HA! Wesołych Jajecznych Świąt! Pamiętajcie... przedawkowanie jajek może się źle skończyć 😉 Wiem wiem... długo mnie tutaj nie było, przeoczyłem też dużo okazji do składania życzeń, a lubię to robić 😀

    lszekg
    Participant
    #70341

    Wesołego jajka, smacznego alleluja. Wróć! Odwrotnie.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 151 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram