Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Życzenia świąteczne, noworoczne itp.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 151 total)
  • Author
    Posts
  • GWYNBLEIDD
    Participant
    #47224

    Najlepszego na 2007 rok 😉 Oby byl lepszy niz poprzedni ;D

    Liranna
    Participant
    #47230

    Szczęśliwego nowego roku !!!

    Piotr
    Keymaster
    #47234

    Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Przede wszystkim zdrowia i spelnienia planow.

    Pitmistrz
    Participant
    #47265

    Szczęśliwego nowego roku 2007!!!Życzę wam abyście nie mieli takiego kaca jak ja, za dużo krwawego wina wypiłem i mi się sylwester urwał. :/

    Pah Wraith
    Participant
    #49459

    Zaprawionej w bojach ekipie TSS ciepłych, rodzinnych świąt Wielkanocy w radosnej, wiosennej atmosferze, oraz jak najszerszych uśmiechów w mokrej atmosferze Śmigusa życzę, wraz z Zającem i Kaczką (przepraszam, nie ta bajka ;P)... Zającem i KurczakiemJa 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #49461

    W dniu wielkiej nocy,życzę wam mocy,zero zmęczenia,dużo natchnienia,serca szczerego,domu ciepłego,niech świeża będzie wasza pisankai radosnego Co dzień poranka!!:*

    Liranna
    Participant
    #49462

    Owcy, kozy czy baranka, prezentu od zająca z samego ranka,święconki jadalnej,pisanki nie banalnej,dyngusa bardzo mokrego i czasu radosnego.Wesołego Alleluja !!!

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #49476

    Ja takze zycze wszystkim pogodnych a przede wszystkim rodzinnych swiat Wielkiej Nocy. No i oczywiscie obfitego Dyngusa ;D

    I. Thorne
    Participant
    #49482

    Zlekka opóźnione.Z okazji Wielkanocy życzę wszystkich forumowiczom (adminom w szczególności 🙂 ) zdrowych, spokojnych i bezkonfliktowych świąt.PS. Mokry Dyngus to w Grudziądzu mamy bo pogoda nie dopisała 😛

    Gosiek
    Participant
    #49496

    PS. Mokry Dyngus to w Grudziądzu mamy bo pogoda nie dopisała 😛

    A to chyba nie tylko w Grudziądzu, bo w Wawie od wczoraj leje z niewielkimi przerwami, więc atmosfera raczej barowo-knajpiana niż świąteczna. 😉 Ale za to wariatów biegających za ludzmi z wiadrami pełnymi wody dzięki temu jakby mniej w okolicy. 😛

    Pitmistrz
    Participant
    #49497

    Wy mi o wariatach z wiadrami nie mówcie mam sąsiada strażaka jak zaczął bydło z węża strażackiego ciągnąc to się wszyscy zmyli tylko 2 wiadra na ulicy zostały.PS. Powiem wam że takie wiadro to wspaniałe lekarstwo na kaca. 🙂

    Hemrod
    Participant
    #49498

    Na kaca najlepsza jest praca :>

    a pierwszy, który mnie by polał zjadł by swoje wiadro :>

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #55740

    Wszystkiego najlepszego w nowym, 2008 roku! :yo:

    Akeen
    Participant
    #55741

    A tak właśnie dołączam sie do życzen Psikus lub cukierek e ... znaczy sie Szczęsliwego Nowego Roku 2008

    lszekg
    Participant
    #55742

    Roku mlekiem i tusk...eee...miodem płynącego! Optymistom i pesymistom bez względu na partię i radio!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 151 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram