Forum Fantastyka Star Trek Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 209 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #74498

    Zwłaszcza, jeżeli pokazujący rzeczony gest chce być uważany za dżentelmena.

    Bill nigdy nie twierdził, że jest dżentelmenem. Za to nieraz pokazał, że jak sie wścieknie, potrafi byc nieprzyjemny.

    Więc jest bucem w garniturze. 🙂

    nawet jak ten jest skończonym dupkiem i nie grzeszy rozmiarem mózgu,

    I tak jego mózg jest ze dwa razy większy niż Twój, a co do bycia dupkiem - to az taki z Ciebie ekspert od bycia powyższym, że od razu poznasz?

    Ponownie obrażasz użytkowników (wcześniej Mor'dah i mnie), pewnie źle się to skończy...

    Jak mu się nie podobało, to mógł zrobić to samo, co swego czasu Sarcozy - wstać i wyjść.

    Ma inne modus operandi niż Sarkozy.

    Vide początek posta.

    Czyjego wykształcenia? Wypraszam sobie.

    No, na przykład mojego, żeby daleko nie szukać. I wogóle każdego, kto chce działać w warunkach unijnych.

    Może nie odchodźmy aż tak od meritum 🙂

    A tak wogóle, to może zamknijmy ten temat, Piotrze, bo juz nie wytrzymuję i wypisuję głupstwa, to co będzie dalej? poobrażam wszystkich na cement.

    No.. to chyba czas się nauczyć dyskutować, bo to konieczne zwłaszcza jak chce się działać w warunkach unijnych.

    Jean-Luc
    Participant
    #74499

    A tak wogóle, to może zamknijmy ten temat, Piotrze, bo juz nie wytrzymuję i wypisuję głupstwa

    Obowiazku uczestniczenia w temacie nie ma, to nie st.pl

    Anonymous
    Guest
    #74500

    Tak, to nie jest st.pl. Tutaj sie nie obrażamy i nie mówimy adminowi co ma robić.

    Eviva
    Participant
    #74501

    Obowiazku uczestniczenia w temacie nie ma, to nie st.pl

    Obowiązku nie ma i na st.pl, którego wciąż sie czepiasz, nie wiem czemu. Tam panuje większa kultura, bo słowa, które tu stale padają, zostałyby od razu ucięte przez moderatora.

    Poza tym, wołałam ratunku od Piotra, bo póki temat bedzie otwarty, to ja będę bronic Shatnera, nawet gdyby zastrzelił własnoręcznie premiera Tuska i rozjechał ojca Rydzyka.

    Zaraz, wtedy to dopiero bym go broniła!

    Tak, to nie jest st.pl. Tutaj sie nie obrażamy i nie mówimy adminowi co ma robić.

    Jeśli st.pl się nie podoba, to wolna droga, po co tam trollujesz?

    Jean-Luc
    Participant
    #74502

    będę bronic Shatnera, nawet gdyby zastrzelił własnoręcznie premiera Tuska i rozjechał ojca Rydzyka.

    Nie no, rewelacja. I pomyslec, ze wszystko tylko dlatego, ze facet robi jakies rewie konne!

    Anonymous
    Guest
    #74503

    Tam panuje większa kultura,

    No ale na pewno nie ty ją tam wprowadzasz

    Eviva
    Participant
    #74504

    Nie no, rewelacja. I pomyslec, ze wszystko tylko dlatego, ze facet robi jakies rewie konne!

    Ni dlatego, ze je robi, ale dlatego, po co to robi. Róznica drobna, acz znacząca.

    No ale na pewno nie ty ją tam wprowadzasz

    Nie, ja przyszłam na gotowe i wcale sie tego nie wypieram.

    Jean-Luc
    Participant
    #74505

    Nie no, rewelacja. I pomyslec, ze wszystko tylko dlatego, ze facet robi jakies rewie konne!

    Ni dlatego, ze je robi, ale dlatego, po co to robi. Róznica drobna, acz znacząca.

    Tak, i w imie tej drobnej roznicy bedziesz go bronic nawet jak zamorduje czlowieka, gratuluje. Bra-wo

    Eviva
    Participant
    #74506

    Tak, i w imie tej drobnej roznicy bedziesz go bronic nawet jak zamorduje czlowieka, gratuluje. Bra-wo

    Jakiego człowieka? ja pisałam o premierze Tusku.

    Jean-Luc
    Participant
    #74507

    Tak, i w imie tej drobnej roznicy bedziesz go bronic nawet jak zamorduje czlowieka, gratuluje. Bra-wo

    Jakiego człowieka? ja pisałam o premierze Tusku.

    Dziekuje ci niezmiernie za probke twojej mentalnosci.

    Anonymous
    Guest
    #74508

    Jakiego człowieka? ja pisałam o premierze Tusku.

    Brawo! Wreszcie pokazałaś swój cały blask. Teraz jesteś bardziej wiarygodna

    Eviva
    Participant
    #74509

    Brawo! Wreszcie pokazałaś swój cały blask. Teraz jesteś bardziej wiarygodna

    Czyli że dwa razy zero, tak? Nie wypieram się swych poglądów i nie mam zamiaru tego robić dlatego, bo nie podobają się komuś tam. Jestem niczym Palivec, znany grubiani, który tez pochwalił Haska za to, że go akuratnie opisał. Powiedział: "Właśnie taki jestem. Dla przypodobania się byle krowie nie będę sobie gęby serwetką zasłaniać."

    Dziekuje ci niezmiernie za probke twojej mentalnosci.

    Prosze bardzo. Masz to gratis.

    Jean-Luc
    Participant
    #74510

    "Właśnie taki jestem. Dla przypodobania się byle krowie nie będę sobie gęby serwetką zasłaniać."

    Czekaj, czekaj, bo chyba nie skumalem. To ty jestes tutaj ta krowa czy serwetka, bo cos nie czaje odniesienia

    Prosze bardzo. Masz to gratis.

    Nie tylko ja, cieszy mnie nad wyraz, ze i inni moga sobie przyswoic twoj sluszny swiatopoglad

    Eviva
    Participant
    #74511

    Czekaj, czekaj, bo chyba nie skumalem. To ty jestes tutaj ta krowa czy serwetka, bo cos nie czaje odniesienia.

    Jeśli nie rozumiesz, trudno, nie bedę Ci rysować, żebyś zrozumiał.

    Nie tylko ja, cieszy mnie nad wyraz, ze i inni moga sobie przyswoic twoj sluszny swiatopoglad

    Och, jakiez to było ironiczne i z jaką wyższością powiedziane...

    Jean-Luc
    Participant
    #74512

    Jeśli nie rozumiesz, trudno, nie bedę Ci rysować, żebyś zrozumiał.

    No trudno, pojedz mi moze w takim razie jakims bardziej przystepnym cytatem

    Och, jakiez to było ironiczne i z jaką wyższością powiedziane...

    Doprawdy, nie musisz sie az tak chwalic ze udalo ci sie wreszcie cokolwiek zrozumiec

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 209 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram