Forum Fantastyka Star Trek Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 203 total)
  • Author
    Keymaster

Niestety, straszny z niego buc.

Zarathos
    Participant

Spoko, to pewnie romulańska konspiracja. Podstawili sklonowanego Kirkzona 😛

Toreth
    Participant

Eeee.... może jestem jakaś dziwna, ale mnie się to wszystko wydaje dowcipem i żartem, nie śmiertelnie poważnie i na serio :huh: Śmiertelnie poważna Shatnerowa mina potęguje to wrażenie.Ma ktoś całość? Bo po takim kawałku, niewątpliwie odpowiednio zmontowanym, to sobie można gdybać o całym kontekście 😛

Eviva
    Participant

Link

No więc nasz bohater ponownie pokazuje (dosłownie) jak bardzo zna się na żartach. No ale może to po prostu jakaś starcza demencja ;>

E, ja myślę że to raczej starcze pijaństwo.

Apeluje do Ciebie Williamie, nie idź tą drogą! William Shatner jako kapitan Kirk nie żyje i czas się z tym pogodzić. Alkohol to nie jest wyjście. Zrób lepiej wreszcie coś dobrego, a nie pajacujesz.

William zrobił w życiu więcej dobrego niż ci, co się z niego nabijają, razem. To raz.Nie pije, to dwa. Za to, że można go wyprowadzić z równowagi, nie winię faceta, bo mnie można dużo łatwiej. To trzy. Jesteście wy dwaj zimne dranie. To cztery

Spoko, to pewnie romulańska konspiracja. Podstawili sklonowanego Kirkzona 😛

Już nic głupszego nie mogłeś napisać? przecież jak się postarasz, to umiesz.

Anonymous
    Guest

Jacy my dwaj? Znowu zostałem bezpodstawnie obrażony. Gdzie nie pójde cień Phoenixa krąży nade mną, szkoda że kładzie też swój cień na tak porządnym forum.

Zarathos
    Participant

Już nic głupszego nie mogłeś napisać? przecież jak się postarasz, to umiesz.

Starałem się zejść do poziomu Shatnera, ale jak sama słusznie zauważyłaś, aż tak nisko mi się nie udało.

Eviva
    Participant

Jacy my dwaj? Znowu zostałem bezpodstawnie obrażony. Gdzie nie pójde cień Phoenixa krąży nade mną, szkoda że kładzie też swój cień na tak porządnym forum.

"Porządny" to taki, co się z Tobą zgadza? Ciekawe.

A oto reakcja forumowiczów za oceanem:

Bill gave Conan the finger???????????

Thank you Bill!!!!!

I can't stand Conan, he's a jerk and if they cut Bill off for no good reason then they deserve it....

Diana G

It seems that the foreign press (possibly because foreign fans can't view the hulu clips) are having a field day with the finger and waving goodbye stuff.

Some tabloids are calling him drunk (I think because of his red face), others are saying the goodbye gesture was something else...

It's funny how they can spin it out of control.

I have some footage from the green room at the Tonight show. I'll try and get that up in the next 24 hours.

-Paul

Love the finger,Bill. Conan deserved that.They shouldn't have cut Bill off his interview time. Thanks,Mirizor for posting this.

- shatrules

vampyregirl wrote:

I thought it was funny!!! It's about time people stopped taking themselves so seriously!!!

Conan has always been known for bringing out the goofiness in people.... And, in case you didn't notice, Conan was egging Bill on!!!

Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie tutaj

Mojej uwagi nie wkleję.

Starałem się zejść do poziomu Shatnera, ale jak sama słusznie zauważyłaś, aż tak nisko mi się nie udało.

Gratuluję dobrego samopoczucia. Szczekaj, szczekaj, karawana i tak pójdzie dalej.

Zarathos
    Participant

Lepiej inteligentnie szczekać, niż... Pisząc serio, to uważam, że jeżeli ktoś idzie do talk show, to powinien być przygotowany właśnie na show. I pokazywanie, było nie było, obraźliwego gestu prowadzącemu, nawet jak ten jest skończonym dupkiem i nie grzeszy rozmiarem mózgu, świadczy o niedojrzałości (albo starczej demencji) pokazującego. Zwłaszcza, jeżeli pokazujący rzeczony gest chce być uważany za dżentelmena.Jak mu się nie podobało, to mógł zrobić to samo, co swego czasu Sarcozy - wstać i wyjść.

Anonymous
    Guest

To jest polskie forum. Nie każdy rozumie co jest tam napisane.

Eviva
    Participant

To jest polskie forum. Nie każdy rozumie co jest tam napisane.

To niech się uczy. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego jest podstawą wykształcenia.

Anonymous
    Guest

Czyjego wykształcenia? Wypraszam sobie.

Eviva
    Participant

Zwłaszcza, jeżeli pokazujący rzeczony gest chce być uważany za dżentelmena.

Bill nigdy nie twierdził, że jest dżentelmenem. Za to nieraz pokazał, że jak sie wścieknie, potrafi byc nieprzyjemny.

nawet jak ten jest skończonym dupkiem i nie grzeszy rozmiarem mózgu,

I tak jego mózg jest ze dwa razy większy niż Twój, a co do bycia dupkiem - to az taki z Ciebie ekspert od bycia powyższym, że od razu poznasz?

świadczy o niedojrzałości (albo starczej demencji) pokazującego

Raczej o tym, że zwyczajnie wyszedł z siebie, co może się zdarzyć każdemu.

Jak mu się nie podobało, to mógł zrobić to samo, co swego czasu Sarcozy - wstać i wyjść.

Ma inne modus operandi niż Sarkozy.

Lepiej inteligentnie szczekać, niż...

Lepiej. Tylko własnie trzeba inteligentnie.

Czyjego wykształcenia? Wypraszam sobie.

No, na przykład mojego, żeby daleko nie szukać. I wogóle każdego, kto chce działać w warunkach unijnych.

A tak wogóle, to może zamknijmy ten temat, Piotrze, bo juz nie wytrzymuję i wypisuję głupstwa, to co będzie dalej? poobrażam wszystkich na cement.

Anonymous
    Guest

A co z tymi którzy nie chcą działać w warunkach unijnych? Łatwo ci przyszło zdecydować, że spora część Polaków nie przeczyta tego posta ze zrozumieniem. Ja bym nie miał odwagi.

Zarathos
    Participant

I tak jego mózg jest ze dwa razy większy niż Twój

To jednak można nabijać się z Shatnera?

Eviva właśnie to potwierdziła! Biorę sobie całe forum na świadka 🙂

I wogóle każdego, kto chce działać w warunkach unijnych.

Jakbyś nie zauważyła, to w UE językiem oficjalnym wcale nie jest angielski. Jaki jest... cóż, z całą pewnością dobrze wiesz.

Eviva
    Participant

To jednak można nabijać się z Shatnera?

Co ma jedno do drugiego? Ta uwaga dla żadnego z Was nie była komplementem.

Eviva właśnie to potwierdziła! Biorę sobie całe forum na świadka

Niczego nie potwierdziłam, a lista świadków i tak jest już zamknięta.

Jakbyś nie zauważyła, to w UE językiem oficjalnym wcale nie jest angielski.

Nie napisałam w sensie, że jest oficjalny, tylko że najłatwiej sie w nim porozumieć.

Mor'dah:

A co z tymi którzy nie chcą działać w warunkach unijnych?

Jakbyś nie zauważył, to już dawno zdecydowano za nich. A im pozostaje się przystosować. Poza tym, use the Google, Luke. Sa programy tłumaczące, dostępne darmo online.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 203 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram