Forum Fantastyka Star Trek Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 203 total)
  • Author
    Guest

Nimoy ponoć odpowiedział: "Pisz, niech ludzie wiedzą, że z tego można wyjść, jeśli ma się wsparcie."

Znaczy się ze Star Treka wyjść?

Eviva
    Participant

Znaczy się ze Star Treka wyjść?

Nie z Treka, z alkoholizmu - choć jak się głębiej zastanowić, to z alkoholizmu chyba jednak łatwiej 😀

Eviva, ganisz innych, że oceniają Shatnera nie znając go, Wiadomości czerpiesz z sieci i literatury, dodatkowo nie potrafisz nawet ich obiektywnie przesiać.

Masz zupełną rację, nie potrafię byc obiektywna in plus, a Lo nie może być obiektywny in minus. Ale ja się jednak staram. Proszę, przeczytaj artykuł na moim macierzystym blogu

Starszy pan bez godnosci, a zrozumiesz, że znam wady Shatnera, lecz mam powody, by go lubić i bronić. Sęk w tym, że jak ktoś bardzo chce, wszystko może sobie przetłumaczyć na czyjąś niekorzyść i nawet z Matki Teresy zrobić chciwą jędzę. Co dopiero z Shatnera.

rozumiem, że Ty spotykasz się z nim co jakiś czas przy coli?

Boże, chciałabym! Niezależnie od tego, jakiego premium zażądałby w zamian za ten fawor!

Kamil
    Participant

Evivko wiesz mi lub nie ale mam podobny charakter co Shatner i też jestem często atakowany może za to ze jestem uczciwy i szczery a tacy ludzie maja przechlapane niestety. Ja tak jak ty też lubie tego aktora i nietylko za wielką legendarną kreacje ale za to jaki jest szczodrym człowiekiem. Wzruszył mnie twój artykuł na twoim blogu 😥

Lo'Rel
    Participant

Sęk w tym, że jak ktoś bardzo chce, wszystko może sobie przetłumaczyć na czyjąś niekorzyść

Bądź na jego korzyść - to działa w obie strony. Poza tym biorę pod uwagę, że mogę być nieobiektywny, ale opieram się na informacjach jakie posiadam.

też jestem często atakowany może za to ze jestem uczciwy i szczery a tacy ludzie maja przechlapane niestety.

I ja jestem z zasady uczciwy i szczery, ale jakoś specjalnie przechlapane z tego powodu nie miałem. Ale tak jak wszystko tak i uczciwość i szczerość zależy od punktu widzenia.

Toreth
    Participant

Pine ciepło i miło o Shatnerze, tym złym, zawistnym, niedobrym człowieku 😛

http://www.youtube.com/watch?v=YDEpjJoMsFQ...feature=related

Eviva
    Participant

I ja jestem z zasady uczciwy i szczery, ale jakoś specjalnie przechlapane z tego powodu nie miałem. Ale tak jak wszystko tak i uczciwość i szczerość zależy od punktu widzenia.

Ba, zależy też od wykonania. Jesli kiedyś z powodu tych cech narazisz się komuś wpływowemu, to zobaczysz, co z tego wynika.

Kamil

Rzecz w tym, że dużo łatwiej jest próbować podkopać wiarygodność kogoś, kto robi coś dobrego, niż podciągnąć sie do jego poziomu. Nikt z nas nie jest aniołem. Wszyscy mamy wady, każdemu z nas przydarzyło się zrobić coś złego i z tym trzeba się pogodzić, bo gdyby było inaczej, nie bylibyśmy ludźmi. Większość z nas ma jednak tendencje widzenia tylko tego, co jest w jakiś sposób złe lub wstydliwe w innych. Znam pewnego lekarza, którego po roku 89 wygryźli ze szpitala, bo był partyjny w czasach mrocznych. To widzieli wszyscy. Jednak tego, że był świetnym lekarzem i że nikomu przez swą przynależność nie wyrządził krzywdy, a wielu pomógł, i to bezinteresownie - o, tego to juz nikt nie widział. Jaki stąd mamy wniosek? Najlepiej myśleć tylko o sobie, nie marnować czasu i sił na pomaganie innym, bo i tak skopią Ci za to tyłek. Quod era demonstrandum.

Toreth
    Participant

Najlepiej myśleć tylko o sobie, nie marnować czasu i sił na pomaganie innym, bo i tak skopią Ci za to tyłek.

Jak to Anglosasi mówią: no good deed goes unpunished.

Eviva
    Participant

Jak to Anglosasi mówią: no good deed goes unpunished.

Dokładnie tak. Szczęśliwie są tacy, którzy się tym jakoś nie zrażają.... bo na przykład polskie szpitale dziecięce nie miałyby połowy sprzętu bes WOŚP. Mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością, bo ten temat znam od środka.

Lo'Rel
    Participant

Najlepiej myśleć tylko o sobie, nie marnować czasu i sił na pomaganie innym, bo i tak skopią Ci za to tyłek. Quod era demonstrandum.

A może lepiej robić swoje i nie oglądać się na innych?

Kamil
    Participant

Ba, zależy też od wykonania. Jesli kiedyś z powodu tych cech narazisz się komuś wpływowemu, to zobaczysz, co z tego wynika.

Kamil

Rzecz w tym, że dużo łatwiej jest próbować podkopać wiarygodność kogoś, kto robi coś dobrego, niż podciągnąć sie do jego poziomu. Nikt z nas nie jest aniołem. Wszyscy mamy wady, każdemu z nas przydarzyło się zrobić coś złego i z tym trzeba się pogodzić, bo gdyby było inaczej, nie bylibyśmy ludźmi. Większość z nas ma jednak tendencje widzenia tylko tego, co jest w jakiś sposób złe lub wstydliwe w innych. Znam pewnego lekarza, którego po roku 89 wygryźli ze szpitala, bo był partyjny w czasach mrocznych. To widzieli wszyscy. Jednak tego, że był świetnym lekarzem i że nikomu przez swą przynależność nie wyrządził krzywdy, a wielu pomógł, i to bezinteresownie - o, tego to juz nikt nie widział. Jaki stąd mamy wniosek? Najlepiej myśleć tylko o sobie, nie marnować czasu i sił na pomaganie innym, bo i tak skopią Ci za to tyłek. Quod era demonstrandum.

Masz racje i ja tak właśnie mam bo komuś pomoge całkowicie bezinteresownie i co mam za to obelgi i wyzwiska czyli wielki kop w dupe. Lecz nieumiem inaczej bo taki jestem pomaganie innym sprawia mi radość i niepotrafie być egistą myśleć tylko o sobie to nieleży w mojej naturze.

zdarom
    Participant

Bo jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą dupe 😉

Tom
    Participant

Link

No więc nasz bohater ponownie pokazuje (dosłownie) jak bardzo zna się na żartach. No ale może to po prostu jakaś starcza demencja ;>

Anonymous
    Guest

Link

No więc nasz bohater ponownie pokazuje (dosłownie) jak bardzo zna się na żartach. No ale może to po prostu jakaś starcza demencja ;>

E, ja myślę że to raczej starcze pijaństwo.

Apeluje do Ciebie Williamie, nie idź tą drogą! William Shatner jako kapitan Kirk nie żyje i czas się z tym pogodzić. Alkohol to nie jest wyjście. Zrób lepiej wreszcie coś dobrego, a nie pajacujesz.

Toreth
    Participant

Ja nie mogę obejrzeć, bo nie mieszkam w US.

Anonymous
    Guest
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 203 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram