Forum Fantastyka Star Trek Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 209 total)
  • Author
    Posts
  • Aldaron87
    Participant
    #98623

    Mam szacunek do tego człowieka przede wszystkim że potrafi mieć do siebie dystans. To że pomaga innym też jest na plus. Nie dziwie się mu że miał żal do Abramsa że nie dano mu szansy do nowego filmu ale jego kolego bez problemu wsadzili myślę że gdyby się troszkę postarali to by był w tym filmie i wszyscy byli by usatysfakcjonowani. Jak patrzę na jego role z Oryginalnej serii to nie była to taka zła gra nie wiem czego się niektórzy jego czepiają.

    Cross
    Keymaster
    #98625

    Mam szacunek do tego człowieka przede wszystkim że potrafi mieć do siebie dystans.

    🙄

    Elvenking
    Participant
    #98680

    W serialu owszem grał dobrze - nie ma się do czego przyczepić. Natomiast z każdym filmem robił się coraz bardziej drętwy. Lubię gościa, ma już status legendy, ale moim zdaniem powinien się usunąć ze sceny, bo strasznie się zapuścił i zdolności aktorskie już nie te. Wolę zapamiętać go takim, jakim był dawniej.

    Jamjumetley
    Participant
    #98913

    Blastr strzelił listę najciekawszych gościnnych występów. Jak myślicie - kto zgarnął złoto? 😀

    Cross
    Keymaster
    #98962

    Właśnie kończę pierwszy sezon SeaQuest i w jednym z odcinków pojawił się bohater tego tematu jako zły dyktator z sumiastym wąsem. Ależ drewno... 🙄

    Jamjumetley
    Participant
    #101885

    No... Nie powiem... Ostro przygadał Fisherowej 😀

    Coen
    Participant
    #101886

    Ha! Najlepszy dowód na to, że dziewczyna porwała się z motyką na słońce to to, że usłyszawszy o kogo chodzi (ale nie obejrzawszy jeszcze filmu) musiałem wygooglać kim ona murwa jest:) A Shatnera tak czy inaczej, zna każdy.

    MikE
    Participant
    #101887

    No ba kultowa postać 🙂 uważma ze old Trek bez shatnera to nie byłoby to samo i w sumie mógł zagrac epizod z Nimoyem w nowym 🙂 Ale wiecie co jak zobaczyłem Nimoya w nowym mysle sobie szkoda ze już więcej nie zagra w żadnym bo ta stara ekipa star treka jakaś fajniesza była w moim odczuciu 🙂

    Barusz
    Participant
    #101888

    @ Coen - W Stanach ona jest bardziej znana niż Shatner, choć głównie jako córka swoich rodziców.@ Jamjumetley - Fiszerównie 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #101889

    A, czy -ówna nie stosuje się wyłącznie gdy mówimy o pannie?

    Eviva
    Participant
    #101901

    No ba kultowa postać 🙂 uważma ze old Trek bez shatnera to nie byłoby to samo i w sumie mógł zagrac epizod z Nimoyem w nowym 🙂 Ale wiecie co jak zobaczyłem Nimoya w nowym mysle sobie szkoda ze już więcej nie zagra w żadnym bo ta stara ekipa star treka jakaś fajniesza była w moim odczuciu 🙂

    Wziąłeś mnie pod włos, nie ma co 🙂

    Ja też kocham starą ekipę i jak dla mnie lepsza nie powstała.

    Zarathos
    Participant
    #101902

    Coen, serio nie wiedziałeś, kto to jest Carrie Fisher? Eee..? Hm, tak czy tak, z gęby przynajmniej jest chyba nawet w Polsce bardziej znana niż Shatner. Większość pozna Leię, niewielu Kirka. Pomijam już grę aktorską (i śpiewanie - Justin Bieber jest lepszy niż Shatner), bo 99% "gwiazd" kina jest lepsza niż Shatner.W ST XI nie powinno być w ogóle starej ekipy, ale jak już koniecznie ktoś musiał zamykać rozdział starego uniwersum to lepiej Spock niż Kirk. A najlepsza byłaby Hoshi Sato, w wersji Mirror Universe. Przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić.

    MikE
    Participant
    #101904

    Star Trek VI: Nieodkryta kraina w tej części choć dużo tam nie grał to fajnie było ppopatrzeć na Kpt.Hikaru Sulu na Excelsiorze jakos fajniej wyglądał jako kapitan niż Kirk tu musze szczerze przyznać 🙂

    Jamjumetley
    Participant
    #105522

    Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem obejrzenia całej Strefy Mroku. Teraz chyba się wreszcie za ten serial wezmę 😉

    EDIT: Teraz sensu nabiera poniższa scena 🙂 :

    Barusz
    Participant
    #111096

    Happy Birthday, Bill 🙂

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 209 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram