Forum Fantastyka Star Trek Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Życie i aktorstwo Williama Shatnera

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 203 total)
  • Author
    Moderator
    Anonymous
    Guest

Cześć T'R. Tęsknie

Lo'Rel
    Participant

Hehe, pająki były najlepsze 😛

Toreth
    Participant

Fajny komentarz, nie jakiś wredny i zlośliwy, tylko taki sympatyczny z poczuciem humoru 🙂

Manul
    Participant

Muszę obejrzeć Incubus. Bezapelacyjnie!

Lo'Rel
    Participant

Muszę obejrzeć Incubus

Też o tym myślałem... ale pająki i tak są bezbłędne 😛 i ta babka co sobie rękę odstrzeliła, nie przyszło jej do głowy żeby zrzucić natręta, no po prostu boskie 🙂

Manul
    Participant

Zastanawiam się, czy w całym miasteczku nie było płynu owadobójczego, a zamiast niego sprzedawali pistolety...A widziałeś jak jej wisiały palce? Zaczęłam się dusić ze śmiechu.Ale Incubus, tekst o tym, że Bill nie znał esperanto jest niezwykła. Oznacza to, że nawet nie wiedział co mówi. To dopiero śmieszne 😀

Ja chcę zobaczyć Białego Komancza... :mrgreen: I Incubusa. To oczywiste.PS. Chcielibyście Star Treka w esperanto? 😛

fluor
    Keymaster

Manul: to z esperanto to właściwie nie takie niezwykłe, aktorzy treka mówiący po klingońsku także nie znają języka, uczą się tylko swoich kwestii.

Manul
    Participant

Jednak trochę niezwykłe, bo po klingońsku przeważnie jest tylko po kilka kwestii i nawet jeśli się go nie zna, to z całej reszty filmu/odcinka można wywnioskować o co chodzi. Tu mamy cały film w języku, którego Shatner nie zna. I nawet nie wie co mu odpowiada aktorka, a on tylko celuje, kiedy pada jego kwestia.

Lo'Rel
    Participant

Ten film może okazać się niezłą perełką 🙂

Eviva
    Participant

Ten film może okazać się niezłą perełką 🙂

I jest. Mam go na dysku. Takiego badziewia ze świecą szukać, ale Shatner jest w nim wspaniały.

Jamjumetley
    Participant

Przeczytałem ostatnio książkę Wojciecha Manna - Rock Mann. Czyta się bardzo lekko. Sporo anegdotek, napisane językiem przystępnym, momentami nawet bardzo zabawnie. Wszystko kręci się wokół kontaktów Manna z muzyką. Autor wplata w tekst krótkie listy swoich "naj". Mamy np. 5 najlepszych coverów czy 5 niezapomnianych koncertów. Dochodzimy do strony 95, a tam kolejna lista - tym razem Pięć piosenek o największym stopniu okropności. Oto co napisano przy pozycji nr. 2 :):

2. William Shatner, Lucy in the Sky with Diamonds - zdumiewające jak popularny kapitan Kirk ze statku kosmicznego Enterprise w serialu Star Trek mógł uwierzyć w swój wszechstronny talent i zmasakrować genialne dzieło Beatlesów.

Na tej niechlubnej liście wymieniono również:

1) Goobay Dance Band - Sun of Jamaica

3) The Cheeky Girls - Cheeky Song (Touch My Bum)

4) Funky Filon & Kaja Paschalska - Mała Chinka

5) Eilert Pilarm - dzieła wszystkie

Elvenking
    Participant

Akurat ta piosenka Shatnera nie jest jeszcze najgorsza. Dobrze, że Mann nie słyszał tego:D

Eviva
    Participant

A czego chcesz pd tej ballady? Ja ją bardzo lubię.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 203 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram