Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun trzeciego sezonu Gry o tron

Zwiastun trzeciego sezonu Gry o tron

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Keymaster

Niewiele ponad miesiąc pozostał do premiery trzeciego sezonu Gry o tron. Fani serialu zacierają już ręce i właśnie dla nich zamieszczamy ostatni zwiastun, ale mamy też nie do końca pomyślne wieści dla wielbicieli prozy R. R. Martina.

Autor Pieśni Lodu i Ognia słynie już ze swoich opóźnień. Najwyraźniej ta sława mu nie przeszkadza, bo choć czytelnicy od dawna czekają na następną część serii - The Winds of Winter - to Martin zaangażował się w kolejne projekty telewizyjne. Jakiś czas temu Airlock Alpha doniósł, że nie tylko ekranizacja Gry o tron będzie zajmowała uwagę pisarza, ma się on zająć także innymi produkcjami HBO.

George! Miej litość, pisz ciąg dalszy!

Galactica
    Participant

Wlaśnie niech się pośpieszy, bo skończylem już Taniec ze Smkami i nie mogę się doczekać dalszych wydarzeń z Sagi.

Co do serialu podobal mi się pierwszy sezon, ale drugi trochę mnie zawiódl. Mam nadzieję, że trzeci sezon tego nie zrobi.

Erixin
    Participant

Dla mnie extra

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram