Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun Stargate: Universe

Zwiastun Stargate: Universe

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4822

    Przez ostatnie miesiące informowaliśmy o premierach klipów promujących Stargate: Universe. Dziś czas na pierwszy pełny trailer. Pojawił się na imprezie Comic-Con w San Diego. Obejrzeć można go na GateWorld.

    Eviva
    Participant
    #75715

    Następne nudziarstwo spod znaku horyzontu zdarzeń i strrrrasznych ras chcących zniszczyć życie w galaktyce...

    druh drużynowy
    Participant
    #75716

    A mnie zainteresowali, o ile podkład muzyczny jak dla widzów beverly hills 90210 (czyt. zero klimatu), o tyle zdjęcia i efekty specjalne wydają się być dobre. Z przyjemnością obejrzę kilka odcinków i dopiero podejmę się oceny.

    biku1
    Participant
    #75717

    Obejrzeć można go na GateWorld.

    Albo TUTAJ gdzie się szybciej ładuje. 😀

    Następne nudziarstwo spod znaku horyzontu zdarzeń i strrrrasznych ras chcących zniszczyć życie w galaktyce...

    Wiesz, że w miejsce "horyzontu" można wstawić statek kosmiczny i będzie opis ST. 😉 🙄

    Jeśli chodzi o sam trailer to w końcu pokazali coś więcej z postaci, samych nowych wrót jak i zobaczyliśmy nareszcie jak wygląda z zewnątrz Destiny statek na którym to 'utknie' nowa drużyna SG. Po początkowych zapowiedziach twórców o odmłodzeniu serii można było mieć obawy co oni tam chcą nowego zaprezentować. Obecnie zapowiada się nieźle choć tak na prawdę cokolwiek sensownego i mającego odniesienie do rzeczywistości [wiemy jak to jest z trailerami] będzie można powiedzieć dopiero po kilku odcinkach.

    Coen
    Participant
    #75719

    Mnie zaś trailer szczerze zachęcił do obejrzenia pilota serialu. Co prawda całość śmierdzi BSG na kilometr, jak stara padliną ale może uda się z tego pomysłu wykrzesać coś ciekawego. Na pewno jest to lepsze od tego co mięliśmy mieć w oryginale czyli skakanie po czasie...

    Flashbones
    Participant
    #75720

    Zobaczymy jak to będzie po kilku odcinkach, może będzie dobre. Akcja będzie na statku więc dobrze, zawsze coś zbliżonego do treka, chociaż ja wolałbym zdecydowanie nowy serial ST na co przyjdzie czekać raczej bardzo długo, jak wogóle powstanie, ale Stargate też jest całkiem ciekawy

    Infango
    Participant
    #75723

    Jak zwiastun nowego sezonu SG1 lub SGA, nie spodziewam się niczego przebojowego. Będzie co oglądać do kotleta, i zastanawia mnie po ilu odcinkach skończą się im pomysły i zaczną starych wrogów wstawiać do fabuły 🙂

    Eviva
    Participant
    #75724

    Cóż, ja tez obejrzę - chcę w końcu wiedzieć dokładnie, na czym będę zdechłe psy wieszać 🙂

    zdarom
    Participant
    #75726

    Strasznie szybko skreślacie nowe SG, a nuż będzie to coś dobrego.

    Eviva
    Participant
    #75727

    Strasznie szybko skreślacie nowe SG, a nuż będzie to coś dobrego.

    Pożyjemy, zobaczymy. Mało mam na to nadziei, wszelako pewna możliwość istnieje. Ciekawe tylko, jakiego wroga teraz wymyślą - plemię krwiozerczych zielonych Amazonek na kosmicznych deskach surfingowych, żywiących się wyłącznie blondynami?

    zdarom
    Participant
    #75728

    Nowy wróg wcale nie musi byś jakimś wrednym kosmitom odmiennym fizycznie od ludzi. Może to być jakaś rasa której pradawni zaleźli za skórę, bo jak wiadomo wszędzie się pchali.

    Coen
    Participant
    #75729

    Ewentualnie ciągle do wykorzystania są źli Asgardczycy z Pegaza.

    Piotr
    Keymaster
    #75730

    Na początku problemem ma być samo przetrwanie, więc nie spodziewam się wielu obcych, a zwłaszcza czegoś takiego jak główny wróg. Ale oczywiście może jestem naiwny i po pilocie wróci schemat alien of the week.A co do żałowania że to nie Trek - no jak nie? Poprzedni serial to był przecież Star Trek Atlantis - były osłony, tricordery, transporter, napęd warp, nawet swojego Borga mieli. Trek z okresu Voy-Ent pełną gębą. ;>

    zdarom
    Participant
    #75731

    Ci z pegaza wcale nie byli tacy źli. Szukali jedynie dla siebie miejsca gdzie nikt by im nie zagrażał a ludzie z Destiny. Azgardczycy w pegazie walczyli tylko z Wrath i nikim więcej tylko że nie interesowało ich co się stanie innymi mieszkańcami Pegaza. Czyli oni odpadają.

    Flashbones
    Participant
    #75732

    Trek z okresu Voy-Ent pełną gębą. ;>

    Będzie kolejny Voyager, następna załoga powracająca do domu, więc będzie ciekawie, oby mieli tylko dużo dobrych pomysłów na kilka sezonów, zawsze jakaś alternatywa dla ST.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram