Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun Prince of Persia

Zwiastun Prince of Persia

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #5140

  Filmy na podstawie gier komputerowych rzadko kiedy bywają udane. Czy zapowiedziany na maj 2010r. Prince of Persia: The Sands of Time tylko powieli schemat, czy też jednak szykuje się nam coś większego? Choć do premiery pozostało jeszcze mnóstwo czasu, już dziś obejrzeć możecie ponad dwuminutowy, przepełniony akcją i efektami specjalnymi zwiastun produkcji. Trailer dostępny jest w serwisie YouTube.

  Dzikowy
  Participant
  #80554

  Wyłączę mózg i obejrzę z przyjemnością.Jak Mumię i nowego treka.

  Infango
  Participant
  #80556

  Tak zawsze mi się zdawało że powinien być persem ale może to tylko jak 🙂

  I. Thorne
  Participant
  #80562

  Jestem pełny obaw - jak robi to Disney to pewnie będzie PG-8 :>Gdyby zrobili porządna jatkę, a nie durna przygodówkę to może by się udało.

  zdarom
  Participant
  #80647

  Nie wygląda to najgorzej. Gry z tej serii były zarąbiste, zwłaszcza PoP:WW, mam nadzieję, że film choć częściowo im dorówna.

  Lo'Rel
  Participant
  #80711

  Jaka jatka? Przecież to przygodówka w najczystszej postaci. Jako ogromny fan serii gier PoP z wielką chęcią obejrzę film. Widzę, że zawiera w sobie elementy całej trylogii. Może być z tego świetne niedzielne kino rozrywkowe.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram