Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun, plakat i zdjęcia z Cowboys & Aliens

Zwiastun, plakat i zdjęcia z Cowboys & Aliens

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Keymaster

Pojawił się pierwszy trailer kolejnej adaptacji komiksu. Mowa o mającym się ukazać w przyszłym roku Cowboys & Aliens. Do sieci trafił też plakat i nowe zdjęcia. Szczegóły w dalszej części.

[more]Zwiastun filmu trwa aż dwie i pół minuty i na razie jest dostępny tylko na Yahoo Movies. Nowe zdjęcia natomiast - aż 10 w wysokiej rozdzielczości - udostępnił Collider. Poniżej prezentujemy plakat.

Dołączona grafika

Cowboys & Aliens tworzy Jon Favreau, reżyser filmów z serii Iron Man. W rolach głównych wystąpią Daniel Craig, Harrison Ford i Olivia Wilde. Premiera 29 lipca.

Źródło: Collider[/more]

Cross
    Keymaster

Plakat bardo fajny, ale wolałbym serial. Wiecie, dlaczego 🙂

mario es
    Participant

Nigdy nie czytałem ani nie słyszałem o tym komiksie na którym bazuje film Cowboys & Aliens,sądząc po trailerze film zapowiada się nieziemsko i tak jakoś mi się skojarzył z filmem Dystrykt 9 jeśli będzie równie dobry to chętnie zaopatrzę się w sklepie w kopie na Blu ray-u.

Diabeu
    Participant

Jak będzie dobry to idę do kina a potem zaopatrzę się w wersję z półek sklepowych ;D

Jamjumetley
    Participant

A ekipa jaka dobra... Craig, Ford, Wilde. Gdzieś mi się chyba też przewinęło nazwisko Spielberga. No i Kurtzman i Orci stworzyli scenariusz.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram