Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zwiastun nowej gry Star Trek

Zwiastun nowej gry Star Trek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #6297

    Tegoroczne targi E3 zaskoczyły fanów Star Trek zapowiedzią nowej gry osadzonej w uniwersum znanym z jedenastego filmu pełnometrażowego. W produkcji tworzonej przez studio Digital Extremes gracze wcielą się w postaci Kirka oraz Spocka, którzy stawić będą musieli czoła kolejnemu niebezpieczeństwu zagrażającemu całej galaktyce (a jakże...).

    Gra to strzelanina z perspektywy trzeciej osoby tworzona przede wszystkim z myślą o rozgrywce w trybie kooperacji z drugą osobą. Premiera planowana jest na rok 2012, a platformy docelowe to PC, PlayStation 3 oraz Xbox360. Poniżej znajdziecie zwiastun produkcji ukazujący rozgrywkę z wersji pre-alpha:

    OmegaOne
    Participant
    #98801

    Ten trailer to trochę taka qupa, szczególnie w porównaniu do najnowszego intro z swtor ;>

    Dr Bobaz
    Participant
    #98802

    Hm... Oglądałem konferencję Sony, na której zaprezentowano ten trailer i nie przypominam sobie by mówiono o grze na PC i X360, a raczej jako tytuł ekskluzywny dla PS3. Omega, porównanie tego co widziałeś z TOR (Full-CGI) z tym trailerkiem ST(pre-alpha gameplay) jest troche nietrafione.. Jedno to demo nie mające nic wspólnego z właściwą grą, ot prerenderowany filmik, a drugie to ujęcia z gry - we wczesnym stadium. Do tego materiał z TOR to ciągle te same sceny inaczej montowane co trailer - nic nowego...

    Silver Phoenix
    Participant
    #98804

    Do tego materiał z TOR to ciągle te same sceny inaczej montowane co trailer - nic nowego...

    Nie te same... Inne postacie, inne otoczenie. Jak na razie jedynymi wspólnymi rzeczami jakie znalazłem, są postacie padawanki oraz szturmowca (z tym, że szturmowiec dorabia się na Alderaan zarostu). A i to są wspólne dla dwóch tylko trailerów 😉

    Omega, porównanie tego co widziałeś z TOR (Full-CGI) z tym trailerkiem ST(pre-alpha gameplay) jest troche nietrafione..

    Tutaj muszę się niestety zgodzić. "Niestety", ponieważ sercem jestem za TOR-em - ale fakty mówią same za siebie.

    OmegaOne
    Participant
    #98806

    @Dr Bobaz, Silver Phoenix. Wszystko się zgadza z jednym małym wyjątkiem, który robi tu ogromna różnicę. Ja nie skomentowałem aspektów technicznych trailera i intra, bo te są dość oczywiste. Skomentowałem jedynie aspekt estetyczny, ową epickość, lub jej brak, która skłania odbiorce do śledzenia dalszych postępów w produkcji danej gry. Taki jest chyba cel wszelkiej maści tego typu filmików. Porównanie padło akurat na konkurencyjne uniwersa i tu zdecydowanie bardziej przemawia do mnie intro swtor. Widać można robić efektowne 'zachęcajki'.Tak już całkiem poza tematem. Olali by to nieszczęsne mmo i zabrali by się za film 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #98808

    . Porównanie padło akurat na konkurencyjne uniwersa i tu zdecydowanie bardziej przemawia do mnie intro swtor.

    Oczywiście. Tyle tylko, że to z ST jest teaserem, nie pełnowymiarowym trailerem... Tak naprawdę by móc ocenić, trzeba byłoby poczekać na zrobiony w podobnej technice trailer ST. Trudno oczekiwać "epickości" po teaserze, w dodatku z wersji pre-alpha (chociaż Battlefield 3 jest wyjątkiem...;)).

    Nawiasem mówiąc, chyba żadna z gier ST nie miała epickiego trailera. Nie te realia... 😉

    Olali by to nieszczęsne mmo i zabrali by się za film wink.gif

    O. O to-to. Właśnie tak. 🙂 Ale pewnie się nie da bez światłej obecności papy Lucasa...

    Coen
    Participant
    #98810

    Zależy Silver, od Twojej definicji epickości

    Dla mnie ten trailer wręcz nią ociekał:)

    OmegaOne
    Participant
    #98815

    @Silver PhoenixZ takim podejściem to niczego nie ma sensu porównywać, bo ma inny kolor, inny silnik, universum czy co tam jeszcze. 🙂 Apropo zajawek i E3, było jeszcze kilka interesujących filmików, Tomb Rider, ME3, FarCry3, Rage w klimatach postapo, wspomniany wyżej Battlefield 3, ale tylko intro z SWTOR ma to coś ze 'musze' obejrzeć je jeszcze raz, i jeszcze.. ;)Papa Smerf.. tfu Lucas, odgrzewa kotlety w 3d, bo o serialu aktorskim póki co jakoś cicho.

    Slawek
    Moderator
    #98847
    Slawek
    Moderator
    #98893

    http://spoonyexperiment.com/2011/06/13/e3-2011-star-trek/ i jeszcze jeden feature

    Nie no, mówcie co chcecie, to może być całkiem niezłe.

    Lo'Rel
    Participant
    #98905

    Cicho śledzę losy tej produkcji. Mam nadzieję na kawał profesjonalnej roboty. Ale chyba wszyscy wiemy jak zazwyczaj kończą gry z logo ST. Może poza "DS9 - The Fallen" i "Elite Force 1"

    Silver Phoenix
    Participant
    #98910

    Hmm, swego czasu całkiem nieźle grało mi się w Armadę i Klingon Academy... Bridge Commander i Starfleet Command 3 też takie najgorsze nie były. Ale to było.... Ło matko, wtedy jeszcze dinozaury po świecie chodziły 🙂 Zobaczymy, może toto nawet grywalne będzie.

    Cross
    Keymaster
    #98914

    Elite Force to był chyba jedyny FPP, który przeszedłem (oprócz Return to Castle Wolfenstein) do końca. Pomijając to, że za nic nie mogłem rozwalić tego końcowego bossa... 😐

    Lo'Rel
    Participant
    #98919

    Pomijając to, że za nic nie mogłem rozwalić tego końcowego bossa... mellow.gif

    Mnie prawie wywieźli w skafandrze, ile ja nerwów na tego gnoja straciłem...

    Coen
    Participant
    #98927

    Było grać na łatwym i rozkoszować się fabułą 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram