Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zwiastun gry Star Trek: Infinity Space

Zwiastun gry Star Trek: Infinity Space

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Silver Phoenix
    Participant
    #94040

    Przeca Q3 to gra jeszcze z tamtego millenium i dzisiaj jej grafika nie robi już żadnego wrażenia. Wręcz archaicznie to wygląda.

    No nie wiem, w porównaniu do np. WoW-a czy jego klonów... Ja tam wolę Quake Live. Poza tym chodzi o sam fakt: Q3 zajmował swoje kilkaset mega na dysku wypchane zawartością typu tekstury czy dźwięki... A dało się zrobić z niego grę browserową 😛

    Więc porównywanie QL do gier tworzonych przez GF czy BP jest lekko nie na miejscu .

    Chodziło mi o samo pokazanie przykładu, że jak się chce, to można 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #94057

    Tu trochę więcej szczegółów: trekmovie.com

    Diabeu
    Participant
    #94058

    Przeca Q3 to gra jeszcze z tamtego millenium i dzisiaj jej grafika nie robi już żadnego wrażenia. Wręcz archaicznie to wygląda.

    No nie wiem, w porównaniu do np. WoW-a czy jego klonów... Ja tam wolę Quake Live. Poza tym chodzi o sam fakt: Q3 zajmował swoje kilkaset mega na dysku wypchane zawartością typu tekstury czy dźwięki... A dało się zrobić z niego grę browserową 😛

    Porównywanie grafiki WoW'a do Q3 jest chyba trochę nie na miejscu bo to zupełnie różne gatunki growe.

    Poza tym jest jeszcze tyle innych szuterów na PieCa, którym ząb czasu grafiki aż tak bardzo nie nadgryzł.

    Poza tym- te pareset mega z Q3 ponoć jednak trzeba za pierwszym razem ściągnąć do kompa, więc cudów nie zrobili.

    EDIT- po obczajeniu tych nowych informacji odnośnie gry:

    - koncept arty wyglądają biednie, ale przynajmniej dość plastycznie się to prezentuje

    - prawdziwym żalem jest możliwość wyboru TYLKO 2 frakcji- ludzi albo Klingonów

    Silver Phoenix
    Participant
    #94062

    Grafika jest grafiką, niezależnie od gatunku gry. Jeśli coś jest brzydkie bądź pokraczne, to takie będzie - bez różnicy czy to cRPG czy FPP :PCo do ściągania danych na dysk - może tu będzie tak samo 😛

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram