Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun Gravity

Zwiastun Gravity

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Keymaster

Spośród gwiazd Hollywood Sandra Bullock pojawia się u nas chyba najrzadziej. Jednak nadchodząca premiera Gravity, w którym występuje, każe to zmienić, bo choć film wydaje się być wręcz przesycony grafiką komputerową, to historia w nim opowiedziana może okazać się równie emocjonująca co niebanalna.

LIBERTO
    Participant

o kurczę mocne. może być niezły dreszczowiec

Dalek
    Participant

Raczej głupie i nieprawdopodobne. Pierwsze uderzenie z taką szybkością w próżni i koniec filmu.

Piotr
    Keymaster

Ach, Ty na realizm liczyłeś? ;>

Dalek
    Participant

Ta, jeśli chodzi o Near-Future Science Fiction to zawsze na to liczę :). Co innego jak oglądam filmy o facetach w piżamach.

Barusz
    Participant

To się nie wyklucza, filmy mocne i nieprawdopodobne jednocześnie się zdarzają.

Dalek
    Participant

Ale tutaj mówimy o tym na co liczyłem 😉

LIBERTO
    Participant

dalek realizm w wysokobudżetowym (chyba, nie znam kosztorysu), amerykańskim filmie sci fi? pfff ;-P

Dalek
    Participant

Alfonso Cuaron dawał nadzieję na coś więcej 😉

Barusz
    Participant

Najgorsze jest to, że ja naprawdę jestem skłonny uwierzyć, że bardzo mocno sądzisz, że LIBERTO czy ja pisaliśmy właśnie o twoich odczyciach...

Dalek
    Participant

Najgorsze jest to, że ja naprawdę jestem skłonny uwierzyć, że bardzo mocno sądzisz, że LIBERTO czy ja pisaliśmy właśnie o twoich odczyciach...

Uwielbiam jak świat się kręci wokół mnie ;).

Znowu budujesz jakąś tezę w swojej wypowiedzi ("mogą być jednocześnie filmy mocne i nieprawdopodobne"), której ktoś nie wygłosił i z nią dyskutujesz. Nikt nie twierdzi inaczej. Stąd poprzedni, ironiczny komenatrz (niestety ironię na forum mogę wyrazić tylko buźką 🙁 ). Ty jak widać wolisz komuś dowalić ad personam. przykre to.

A teraz ad meritum.

Mogą być takie filmy, tylko że mi akurat zabawę całkowicie psuje jak pokazują coś niemożliwego. Dla mnie cała siła przekazu umiera.

Barusz
    Participant

"Mojej wypowiedzi, której ktoś nie wygłosił"??? Wtf?Tak, to jest ten problem. Jest x osób, które uważają, że świat się kręci dookoła nich, od "Ale tutaj mówimy o tym na co liczyłem 😉 ". Tyle.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram