Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun czwartej części Piratów z Karaibów

Zwiastun czwartej części Piratów z Karaibów

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5995

    Pojawił się oficjalny trailer czwartej części przygód Jacka Sparrowa... kapitana Jacka Sparrowa oczywiście, o podtytule "Na nieznanych wodach" (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides). Premiera filmu już w maju.

    Diabeu
    Participant
    #95240

    Penelopkę trochę zbrzydzili a Kapitan Sparrow już trochę mi się przejadł.Ale do kina pójdę i tak, i mam nadzieję, że film nie będzie tak tragicznie przekombinowany jak część Trzecia.

    #95248

    Też na to liczę. Nie będzie panny Knightley co jest plusem, nie będzie Orlanda, co dla mnie, jako wielbicielki, jest minusem... Ale będzie Sparrow i cała reszta pirackiej hałastry także istnieje szansa na dobry film.Trójka jest czymś do czego nie mam ochoty wracać. Chińscy piraci, czarownica rosnąca na okręcie... Alicja w Krainie Sparrowa.

    Manul
    Participant
    #95258

    Piraci, zombie, mała syrenka, Kapitan Jack Sparrow. ARGH! I butelka rumu.No to już się nie mogę doczekać!

    #95259

    Jeśli chodzi o te syrenki i zombie to jestem sceptyczna... Ale co Sparrow to Sparrow.

    Silver Phoenix
    Participant
    #95260

    Kapitan Jack Sparrow...

    😉

    Galactica
    Participant
    #95268

    Dokładnie. Kapitan Jack Sparrow.Ten film to coraz większa fantastyka, ale i tak mi się podoba. Nie wiem co wy macie z tą Trójką. Poza poroma rzeczami jest całkiem niezła. Brak Turner'a to troszkę szkoda by była, bo zawsze lubiłem Latającego Holendra. Elka mi się już znudziła więc dobrze, że jej nie będzie.Tak na marginesie; ciekaw jestem kto zjadł Perełeczkę 🙂 ❓ Czyżby te dwa przygłupy (nie ci wojskowi) ❓

    Manul
    Participant
    #95281

    Muszę stanąć w obronie Elizabeth. Keira jest śliczna jak karaibskie widoki i jej postać bardzo pasowałado całego filmu. Na szczęście zastępuje ją nie tak ładna Diaz, ale też miło popatrzeć.A Legolasem się przejadłam. Jakiś czas temu był na niego bum i już wystarczy, naprawdę. To kapitan Jack Sparrow ma grać pierwsze skrzypce!

    Match
    Participant
    #95284

    Miejmy nadzieję, że film będzie równie dobry jak pierwsza część, niestety jak dla mnie druga i trzecia to totalne nieporozumienie.

    Flashbones
    Participant
    #95449

    Czekam z niecierpliwością, uwielbiam Piratów z Karaibów i kapitana Jacka Sparrowa.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram