Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun Avengers: Age of Ultron

Zwiastun Avengers: Age of Ultron

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #8083

    Ukazał się nowy, dłuższy trailer drugiej części Avengers. Zaczyna się niemrawo - choć zabawnie - ale obiecuje też sporo akcji.

    swgs1994
    Participant
    #119290

    Taki mały update: pojawił się zwiastun w polskiej wersji językowej.

     

    Link:https://www.youtube.com/watch?v=r7R0ovtv7HI

    kotek
    Participant
    #119535

    Bardziej podobała mi się pierwsza część tego zwiastunu, ta ''niemrawa''. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby cały film był utrzymany w tej "niemrawej" konwencji. Lubię filmy akcji, ale czasem zastanawiam się też nad tym, jak wygląda takie "zwyczajne życie" super bohaterów.

    Melnikor
    Participant
    #119536

    Znaczy coś w stylu: 

     

    • Superman:
      • - Kent pojedziesz do Pcimia Dolnego i zrobisz wywiad z Panem Zdzichem który nie śpi bo trzyma szafę.
    • Wayne/Stark
      • - Tony/ Panie Wayne oto dokumenty do podpisu. Przypominam o umówionych spotkaniach biznesowych o 14:00, 14:25, 15:00... 
    • Baner:
      • - Ok tutaj na środku pustyni już mnie chyba nikt nie zdoła zdenerwować.
    kotek
    Participant
    #119537

    Tak! TO jest film moich marzeń! Jeszcze z Waynem! Kocham Batmana 🙂 You made my day!

    Diabeu
    Participant
    #119542

    Jaki sarkazm XD

    kotek
    Participant
    #119546

    Gdzie widzisz sarkazm, Diabeu? Toz ja bym naprawde bardzo chetnie ogladnela film w stylu poczatku trailera. Szkoda, ze sie takich nie robi 🙁

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram