Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zrujnuj Star Treka

Zrujnuj Star Treka

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #70778

    Jak już to "nudziara" 😉 Toreth jest przecież dziewczyną ;)To się bierze stąd, że wszystkie dobre pomysły są już wykorzystane 😉 Np. aż się prosi o wrzucenie za plecami bohaterów plakatu filmu "Rocky 132", ale on już przecież był w "Airplane II: The Sequel" 😉 Itd.

    Toreth
    Participant
    #70779

    Nudziarz, pewnie Data nie rozumiejący dowcipów na końcu odcinka też nie przyprawia Cię o ROTFLa. ;D

    Ta zniewaga krwi wymaga!

    Jak już to "nudziara" 😉 Toreth jest przecież dziewczyną 😉

    Nie jestem dziewczyną, tylko Romulanką :ir:

    fluor
    Keymaster
    #70780

    Rrromulanie atakują z ukrycia 😉

    Barusz
    Participant
    #70781

    Stąd zapewne jakże-mylący-brodaty avek u Toreth.

    Toreth
    Participant
    #70782

    To Tom Riker. Wyciągnęliśmy go z Cardasiowego więzienia i teraz dla nas robi :angel:

    Eviva
    Participant
    #70783

    Ale przejechaliście się po biednym Billu. On jest jeden,a Was, wesołków, kilkunastu - czy to po rycersku tak ze zgniłymi pomidorami, i to w kapitana?I skąd ta pointa, że w sumie zasłużył? według mnie wcale nie zasłuzył na niczyje kpiny, najwyżej na całusa.

    Lo'Rel
    Participant
    #70784

    W tam kpiny od razu, Shatner jest osoba publiczną i jako taka osoba sam wystawia się na ocenę otoczenia. Poza jednym Trekiem wyreżyserowanym przez niego, nie znam jego twórczości reżyserskiej, więc trudno mi wyrazić zdanie na ten temat. Zdjęcie choć pewnie nie miało wywołać aż takich kontrowersji (chyba że miało), to jest dosyć uniwersalnym tworem.

    Dzikowy
    Participant
    #70794

    Wybacz Toreth. Nudziarą 🙂 Zmyliła mnie ta osobliwa moda na brody u kobiet, nigdy nie byłem w HongKongu, to nie wiem jak tam się noszą.

    fluor
    Keymaster
    #70795

    Toż wyjaśnione, że kamuflaż 🙂

    Anonymous
    Guest
    #70806

    W tam kpiny od razu, Shatner jest osoba publiczną i jako taka osoba sam wystawia się na ocenę otoczenia. Poza jednym Trekiem wyreżyserowanym przez niego, nie znam jego twórczości reżyserskiej, więc trudno mi wyrazić zdanie na ten temat. Zdjęcie choć pewnie nie miało wywołać aż takich kontrowersji (chyba że miało), to jest dosyć uniwersalnym tworem.

    Bo nigdy widocznie nie oglądałeś TekWar. Doskonały serial tyle, że u nas nawet całego nie puścili. Ale widać za młody na to byłeś.

    Piotr
    Keymaster
    #70809

    Ale przejechaliście się po biednym Billu. On jest jeden,a Was, wesołków, kilkunastu - czy to po rycersku tak ze zgniłymi pomidorami, i to w kapitana?

    I skąd ta pointa, że w sumie zasłużył? według mnie wcale nie zasłuzył na niczyje kpiny, najwyżej na całusa.

    Alez caluj, nie bronimy (tylko nie publicznie ;> ), ale tez zachowaj dystans do sprawy. Trzeba sie umiec smiac z tego co lubimy, a czesto i z siebie, bo inaczej mozna by z kazdym isc na noze.

    Nie jestem dziewczyną, tylko Romulanką :ir:

    Yes! Coraz wiecej nas Romulan na tym forum. ;> Znaczy... Was... i... to zle, bardzo... ok, nic nie mowilem. ;P

    Zuza
    Participant
    #70810

    Rrromulanie atakują z ukrycia 😉

    :>

    :killer:

    Piotr, nie patrz tak, to tylko strzelba keczupowa 😛

    No i... Wdech - wydech - wdech - wydech... spokooojnie, kademu mężczyźnie po tylu latach pracy incognito mogłoby sie pomieszać 🙂

    Silver Phoenix
    Participant
    #70811

    Bo nigdy widocznie nie oglądałeś TekWar. Doskonały serial tyle, że u nas nawet całego nie puścili.

    To Ci dopiero... Zapomniałem na śmierć, że Shatner go reżyserował. A opinię co do serialu potwierdzam w całej rozciągłości.

    Yes! Coraz wiecej nas Romulan na tym forum. clever1.gif Znaczy... Was... i... to zle, bardzo... ok, nic nie mowilem. tongue1.gif

    Jeszcze trochę i trzeba będzie betleH odkurzyć, przywrócić równowagę... 😉

    Dzikowy
    Participant
    #70812

    BetleH Cię nie obroni gdy Romki zastosują tajny cios (w plecy).

    Coen
    Participant
    #70813

    A jaki on tajny?:)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram