Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zrujnuj Star Treka

Zrujnuj Star Treka

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4519

    Gizmodo ogłosiło wyniki konkursu graficznego pod tytułem "Zrujnuj Star Treka". Zadaniem uczestników było takie przerobienie zdjęć, żeby jak najbardziej obrzydzić film trekkerom. Czy to się udało?

    [more]Na stronie Gizmodo można obejrzeć nagrodzone prace, a poniżej kilka moich typów, nieco innych niż wybór jury.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #70752

    Szczególnie ostatnie zdjęcie jest wyjątkowo zgryźliwe...

    Zarathos
    Participant
    #70754

    Ostatnie zdjęcie jest właśnie najśmieszniejsze.

    Khada'r Verys
    Participant
    #70755

    Mi te zdjęcia nic nie obrzydziły, słabo się postarali.

    fluor
    Keymaster
    #70756

    Należy traktować to z przymrużeniem oka. Przyznam, że uczestnicy celnie wybrali Jar Jara (występuje też na kilku innych zgłoszeniach, polecam) 🙂 To z Williamem Shatnerem mi się wyjątkowo spodobało, jury konkursu miało zupełnie inne typy.

    Eviva
    Participant
    #70764

    I znowu ktoś się czepnął Shatnera, a inni się z tego śmieją. Chyba zrobię sobie puku.

    fluor
    Keymaster
    #70765

    Eviva, bez prze-sa-dy. Śmiejemy się z Shatnera, śmiejemy się ze Spocka, z Gwiezdnych Wojen, Treka, z siebie... Nie każda sprawa jest warta śmiertelnej powagi.

    Flashbones
    Participant
    #70766

    Te z Shanterem jest najlepsze w końcu chciał być w najnowszym treku i jest 🙂

    fluor
    Keymaster
    #70767

    No mnie bardziej uderzyło zestawienie "ruin Star Trek" i Shatner jako reżyser. Jest jeden film z serii ST, który został wyreżyserowany przez Shatnera, co ktoś nieźle skojarzył. Moim zdaniem tylko o to chodziło, a nie o naśmiewanie się, że nie ma go w tym filmie.

    Zarathos
    Participant
    #70769

    Eviva, to i tak jest tylko radosne rżenie. Gdyby napisali: piosenka tytułowa, autorstwo i wykonanie: William Shattner, to bym się turlał po podłodze.

    Lo'Rel
    Participant
    #70770

    Mi się właśnie to z Shatnerem podoba, taka przewrotna pointa odnośnie całego zamieszania z W. Shatnerem i filmu 🙂

    Barusz
    Participant
    #70771

    Zgadzam się z fluorem, gdyby nawet w ogóle nie było żadnego zamieszania z Shatnerem, albo gdyby miał on rolę w filmie, ten obrazek dalej mógłby powstać i dalej byłby zabawny. To nie jest aluzja do "zamieszania", tylko do osiągnięć Shatnera na polu rezyserii.

    Dzikowy
    Participant
    #70772

    Jak sobie przeglądam czasem kanał Shatnera na UTube, to w sumie zasłużył. 😛

    Toreth
    Participant
    #70774

    Ja chyba mam jakieś inne poczucie humoru, bo niewiele obrazków wywołało mój uśmiech, a większość pomysłów jest wg mnie po prostu nudna. Nawet nie obejrzałam wszystkich, bo mi szkoda czasu.

    Dzikowy
    Participant
    #70775

    Nudziarz, pewnie Data nie rozumiejący dowcipów na końcu odcinka też nie przyprawia Cię o ROTFLa. ;D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram