Forum Fantastyka Star Trek Źródła wiedzy o Star trek

Źródła wiedzy o Star trek

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • Aquenral
    Participant
    #77236

    Nie macie takie odczucia, że wypada tam się udzielać? Ja tak mam z Ossusem, chociaż zaglądam rzadko, ale ciągnie mnie do pisania jak cholera. Nawet nie dlatego, żeby czymś się wykazać, ale dlatego, że nie wypada nie pisać 😛

    Pitmistrz
    Participant
    #77263

    Ja tam kiedyś po pijaku napisałem artykuł o Entku D tylko nie jestem pewien czy na MA go wkleiłem później.

    Jamjumetley
    Participant
    #77264

    Ja tam kiedyś po pijaku napisałem artykuł o Entku D tylko nie jestem pewien czy na MA go wkleiłem później.

    😆 Chciałbym to przeczytać. Po alkoholu człowiek staje się twórczy. To jest fakt 😉

    Nie macie takie odczucia, że wypada tam się udzielać? Ja tak mam z Ossusem, chociaż zaglądam rzadko, ale ciągnie mnie do pisania jak cholera. Nawet nie dlatego, żeby czymś się wykazać, ale dlatego, że nie wypada nie pisać 😛

    Mogę mówić tylko za siebie. Mając świadomość, że istnieje angielska wersja w której wszystko znajdę, bardzo często po prostu mi się nie chce dodawać nic nowego. Czasem oczywiście coś tam skrobnę np: trochę uporządkowałem artykuł o gatunku 8472. Do tego należy zauważyć, że nie ma nas w Polsce tak dużo jak chociażby w sąsiednich Niemczech, więc nasza wersja nie wygląda zbyt okazale (a to stymulujące niestety nie jest...).

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram