Zostań wirtualnym aktorem

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #8125

  Dołączona grafika

  Jeśli w młodości spoglądałeś tęsknie w tępe oblicze Ridga z "Mody na sukces" i marzyłeś, by tak jak on zostać aktorem, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz masz szanse zagrać epizod w jednej z nadchodzących misji Foundry. Co zrobić żeby to osiągnąć?

  [more]Zagraj "Adrift" lub "Variance" i zrób screenshot, który pokaże Twój ulubiony fragment misji. Obrazek wyślij na maila: midnighttlc84@gmail.com lub w załączniku do wątku: http://sto-forum.perfectworld.com/showthread.php?t=1306961. Wpisz swoje imię, nick z forum STO i nazwę postaci. Aktorem może zostać postać FED. Konkurs kończy się 14 grudnia.

   

  Organizator zaleca poniższą metodę robienia screenów:

   

  1. Wpisz /renderscale2 w oknie czatu

  2. wpisz /screenshot w oknie czatu (można też zrobić to print screenem)

  3. UI można wyłączyć za pomocą shift+F12

  Na większości komputerów screen znajdzie się w lokalizacji: C:Program Files (x86)Perfect World EntertainmentStar Trek Online_enStar Trek OnlineLivescreenshots

   

  Jeśli wygrasz organizator konkursu pobierze od Ciebie dane postaci łącznie z jej wyglądem. Co więcej Admiral Aaron zarzeka się, że nie uśmierci zwycięskiej postaci.

   

  Powodzenia. 

   

  Źródło: http://sto-forum.perfectworld.com/showthread.php?t=1306961[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram