Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zombie znów atakują! Resident Evil: Damnation

Zombie znów atakują! Resident Evil: Damnation

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Zuza
    Participant
    #5897

    Już we wrześniu pojawiły się pierwsze zapowiedzi firmy Capcom o powstaniu kolejnego filmu pod szyldem Resident Evil, zatytułowanego "Damnation". Ma on być kontynuacją wydanego 2 lata temu Resident Evil: Degeneration - będzie to również film animowany, reżyserią zajmuje się, podobnie jak w poprzedniej części, Makoto Kamiya, jednak nowe dzieło powstaje w technologii 3D.

    Fabuła nie jest jeszcze znana, wiadomo tylko, że bohaterem pozostanie (znany też z gry) Leon Kennedy, a akcja ma się toczyć w Europie.

    Teraz do suchych wypowiedzi dołączył trailer.

    Premierę w Japonii zapowiedziano na 2012 rok. Kto się już nie może doczekać?

    I. Thorne
    Participant
    #94402

    Jestem wielkim wielbicielem zombiaków z RE (przez to odrzucam część 4 i 5 gry), ale filmów jeszcze nie widziałem. Czas nadrobić zaległości...

    Diabeu
    Participant
    #94408

    Po pierwsze- RE4 mimo braku zombiorów jest GENIALNY. RE5 to już zwykła kalka i to prawie bez klimatu.Po drugie- Degeneration było lepsze niż chyba wszystkie filmy RE razem wzięte, choć momentami grafika i animacja mocno kuleje w tym renderowanym filmie.Mam nadzieję, że następca już nie powtórzy tego błędu.A najlepszym Resident Evil jaki wyszedł, to jest Resident Evil Remake na konsolę Gamecube- jest to odświeżona część 1, w której to twórcom oprócz uzyskania przepięknej grafiki, udało się zachować unikalny klimat pierwowzoru.Mam na PC na emulatorze GC i gram jak szalony, mimo, że już skończyłem ten tytuł dziesiątki razy i ma on 8 lat na karku.

    Infango
    Participant
    #94428

    Po drugie- Degeneration było lepsze niż chyba wszystkie filmy RE razem wzięte, choć momentami grafika i animacja mocno kuleje w tym renderowanym filmie.

    No co ty chyba sobie jaja robisz, to coś było denne strasznie. Jak na dzieło które było zapowiadane na pogromcę wersji kinowych i maiło je zastąpić ( po czym pojawiła się nowa wersja kinowa i są następne w drodze ) było marnie. To że ktoś zrobił dobrą grę nie znaczy że zrobi dobry film...

    Q__
    Participant
    #249057
    Q__
    Participant
    #249153

    Recenzja pierwszego odcinka nowego serialu Resident Evil: Remedium:
    https://naekranie.pl/recenzje/resident-evil-remedium-recenzja-serialu

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram