Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zombie na wojnie secesyjnej - zwiastun Jonah Hex

Zombie na wojnie secesyjnej - zwiastun Jonah Hex

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Cross
    Keymaster
    #5554

    Na bazie komiksu z westernowym antybohaterem Jonahem Hexem powstał pełnometrażowy film o tym samym tytule. Ponury łowca nagród ściga w nim niejakiego Quentina Turnbulla, który chce zmienić losy przegranego Południa za pomocą armii konfederackich zombie.

    W trailerze możemy ujrzeć trójkę głównych aktorów czyli Josha Brolina, Johna Malkovicha i Megan Fox. O ile ci pierwsi wypadają na ekranie w miarę poprawnie, to ich koleżanka z planu niestety jest raczej słabą aktorką i zdaje się być typowym kobiecym dodatkiem do filmu

    Źródło: IMDb

    Silver Phoenix
    Participant
    #88724

    Widziałem ten trailer i...

    Cóż, czekałem na ten film - ale to się zmieniło. Nie ma na co. Z komiksu o ponurym, ciężkim klimacie zrobiono teledysk MTV. Cały klimat Hexa gdzieś zniknął...

    Kusza na dynamit, karabiny maszynowe na koniu - litości. Siła ognia porównywalna ze śmigłowcem szturmowym, jako żywo.

    Oglądać się to pewnie da, ale z nastawieniem na pełne akcji "łubudu". Szkoda.

    Przy okazji ładnie widać, jak bardzo sztuczna jest Megan Fox 🙂 IMO w ogóle nie pasuje do Dzikiego Zachodu - nawet jako kobiecy dodatek.

    Piotr
    Keymaster
    #88726

    Przy okazji ładnie widać, jak bardzo sztuczna jest Megan Fox 🙂 IMO w ogóle nie pasuje do Dzikiego Zachodu - nawet jako kobiecy dodatek.

    Widziałem ją w jakimś horrorku, no i w Transformers - ona nigdzie nie pasuje. 😉

    Silver Phoenix
    Participant
    #88742

    Nie no, bez przesady. W "Transformerach" gubiła się wśród innych efektów specjalnych 😉 Jeden więcej, jeden mniej - i tak wszystkie sztuczne, what's the difference ( jak mawia Duke) ? Idealna sceneria dla silikantki 😉

    Manul
    Participant
    #88747

    W Transformersach komputerowe roboty miały w sobie więcej życia.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram