Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zoe Saldana waha się - Spock czy Kirk?

Zoe Saldana waha się - Spock czy Kirk?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • Author
    Participant

Fanki mogą unieść brwi w niedowierzaniu, ale Zoe Saldana nie ma nic przeciwko temu, by w następnym filmie Star Trek zobaczono Uhurę z kimś innym niż Spock.

[more]Jak napisał Jonathan Crocker, niebieskie oczy Kirka zrobiły wrażenie na Saldanie. Gdy spytano ją, czy woli Kirka czy Spocka, powiedziała najpierw, "O Boże, to zależy! Przypuszczam, że na razie Spocka." Potem jednak przemyślała to jeszcze raz i dodała, "Może w sequelu nie będę miała nic przeciwko temu, żeby był to Kirk. On ma te rozmarzone, niebieskie oczy. Wniósł bardzo ciekawą, buntownicza nutę do swej roli."

Saldana przyznaje, że ma konkretne wymagania co do mężczyzn. "Szukam doskonałego faceta," powiedziała. "Tak więc jeśli Spock i Kirk mogliby się zmieszać ze sobą, mogliby stać się tym doskonałym mężczyzną. To byłby rodzaj faceta, którego szukam. Nie patrzę jedynie na muskulaturę, nie szukam jedynie mózgu. Po prostu potrzebuję odrobiny niegrzecznego chłopaka i trochę mózgowca, i to właśnie jest ten idealny facet."

Może ktoś powinien powiedzieć Christine Chapel, że w następnym filmie Spock może być do wzięcia.

Źródło: TrekToday[/more]

Mar
    Participant

No cóż, jak to mówią: kobieta zmienną jest.Jakby mnie ktoś pytał, to nie miałabym problemu z odpowiedzią 😉

Kamil
    Participant

Taaaa kobiety eh raz tego chcą zaraz potem tamtego. Kto je zrozumie? Wrrrr

Cross
    Keymaster

No cóż, jak to mówią: kobieta zmienną jest.

Niektórzy w takich sytuacjach używają dosadniejszych sformułowań 😉

Kamil
    Participant

No cóż, jak to mówią: kobieta zmienną jest.

Niektórzy w takich sytuacjach używają dosadniejszych sformułowań 😉

Czyli że co niby "KOKIETKA" :glare:

Cross
    Keymaster

Taaa...

Aved
    Participant

osobiście nie mam nic przeciw zmiennym kobietom (moja ukochana ma chłopaka :D). Poza tym można z tego zrobić bardzo fajny wątek w STXII

Mar
    Participant

No właśnie też tak pomyślałam. Zresztą jakiś dłuższy romans Spocka z Uhurą wydaje mi się mało przekonujący. A jakby tak przerzuciła się na kapitana mogłoby się zrobić ciekawie 😉

Aved
    Participant

No właśnie też tak pomyślałam.

Też pomyślałeś o swojej prawie-dziewczynie ;] ?

Zresztą jakiś dłuższy romans Spocka z Uhurą wydaje mi się mało przekonujący. A jakby tak przerzuciła się na kapitana mogłoby się zrobić ciekawie 😉

Sposoby emocjonalnego rozchwiania nowego Spocka mnożą się.

Mar
    Participant

No właśnie też tak pomyślałam.

Też pomyślałeś o swojej prawie-dziewczynie ;] ?

Zresztą jakiś dłuższy romans Spocka z Uhurą wydaje mi się mało przekonujący. A jakby tak przerzuciła się na kapitana mogłoby się zrobić ciekawie 😉

Sposoby emocjonalnego rozchwiania nowego Spocka mnożą się.

Hmm... no nie dokładnie o tą część Twojej wypowiedzi mi chodziło 🙂

A co do emocjonalnego rozchwiania, to jestem pewna, że i w nowym filmie scenarzyści nie dadzą Spockowi spokoju i wymyślą coś paskudnego...

Lo'Rel
    Participant

Krótko mówiąc robimy z Uhury latawicę?

Aved
    Participant

Krótko mówiąc robimy z Uhury latawicę?

A czemu nie? Kto powiedział, że nie była taka w latach właściwie studenckich?

zdarom
    Participant

Mi by to zalatywało kimś takim jak Hoshi Sato w In a Mirror, Darkly z 4 sezonu Entka. Byłoby to co najmniej głupie i niepotrzebne.

Coen
    Participant

Było nie było dostała się na Entka przez łózko właśnie...

Eviva
    Participant

Było nie było dostała się na Entka przez łózko właśnie...

No nie da się ukryć, miała przydział na Faragouta. Spock najpierw zarzuca Kirkowi oszustwo, a zaraz potem sam dopuszcza się oczustwa na rzecz swojej panienki - to niespockowo. Wogole TA Uhura mi nie odpowiada.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram