Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znamy reżysera Total Recall

Znamy reżysera Total Recall

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

Już ponad rok temu informowaliśmy o rozmowach na temat powstania remake'u filmu Total Recall (Pamięć absolutna). Mogło się wydawać, że projekt nie ruszył dalej, ale jednak tak nie jest. Wytwórnia Columbia Pictures ogłosiła niedawno, kto zasiądzie na fotelu reżysera.

[more]Szefem ekipy filmowej będzie Len Wiseman, reżyser m.in. części filmów z serii Underworld i ostatniej Szklanej pułapki. Przedstawiciel Columbii zapewnia, że Wiseman jest świetnym kandydatem, by stworzyć współczesną wersję oryginału, jednocześnie zachowując najcenniejsze jego elementy.

Źródło: Sliceofscifi.com[/more]

Jamjumetley
    Participant

Jakoś nie widzę potrzeby na remake, ale niech się dzieje wola Hollywood.BTW. W pierwszej chwili skojarzyłem nazwisko reżysera (Len Wiseman) z Lesem Grossmanem 😛

Aeth
    Participant

Ostatnia Szklana Pułapka bardzo mi się podobała - dynamiczna, pełna akcji, cały czas pchająca do przodu, choć, oczywiście, bardzo hollywoodzka. Sam koncept remake'u jakoś średnio mi pasuje, bo to wcale nie taki stary film, ale i tak będę chciała obejrzeć i przekonać się, jak wyszła nowa wersja. Cóż, wyjdzie na to, że gram jak mi fabryka snów zagra 😛

Cross
    Keymaster

Cóż, wyjdzie na to, że gram jak mi fabryka snów zagra

Gdybyż to jeszcze było możliwe... Niestety oni grają, my tańczymy. Remake'om stop!

Lo'Rel
    Participant

Ostatnia Szklana Pułapka rzeczywiście była filmem udanym, choć mój faworyt to trójka, co nie zmienia faktu, że może to być dobry prognostyk dla Pamięci Absolutnej. Oczywiście w wyznaczonych dla takich produkcji ramach.

Aeth
    Participant

Gdybyż to jeszcze było możliwe... Niestety oni grają, my tańczymy. Remake'om stop!

Heh, no i bach, znowu przekręciłam powiedzonko. W realu zdarza mi się to za często, ale nie sądziłam, że palnę taką gafę również na forum. Za późno się zorientowałam, żeby zdążyć jeszcze poprawić 😉

Jamjumetley
    Participant

E tam... Każdemu się zdarza. Mogłaś równie dobrze mieć na myśli, że gramy wedle ich zasad. Czasem mieszam dwa powiedzenia. Wtedy śmieszne rzeczy wychodzą 😉

Co do Die Hard 4.0 - pewnie na dniach sobie zobaczę, bo leży i czeka na półeczce. Słyszałem na razie opinię, że po takich popisach jakie McClane odstawiał w czwórce, trudno będzie wymyślić coś co mogłoby je przyćmić w piątym filmie 😛

Lo'Rel
    Participant

trudno będzie wymyślić coś co mogłoby je przyćmić w piątym filmie

Co racja to racja, rozwałka jest mocna, ale film jednak dobry.

perekel
    Participant

Właśnie niedawno (tydzień temu, jakoś tak) oglądnąłem sobie oryginalny Total Recall i nie widzę powodu, dla którego robią ten remake (chyba, że nie wiadomo o co chodzi 😉 ) Ten film jest taki, jak być powinien. Albo ja już jestem starym zgredem i nie czuję bluesa... 😀

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram