Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znamy fabułę następnego odcinka Doctor Who

Znamy fabułę następnego odcinka Doctor Who

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6326

  Musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy na premierę kolejnego epizodu Doctor Who zatytułowanego - "Let's Kill Hitler". Telewizyjna emisja planowana jest na wrzesień (konkretnej daty jeszcze nie podano). Tymczasem w internecie pojawił się krótki opis fabuły.[more]

  Jak się okazuje, z kolejnymi przygodami Doktora zapoznać się będzie można ciut wcześniej. Odcinek zostanie zaprezentowany widzom w ramach Edinburgh International Television Festival już w piątek, 26. sierpnia. Historia rysuje się następująco.

  Poszukując Melody Pond, TARDIS ląduje awaryjnie w Berlinie lat 30-tych. Doktor staje naprzeciw największego zbrodniarza wojennego wszechświata... oraz Hitlera. Timelord musi nauczyć swych adwersarzy, że podróżowanie w czasie wiąże się z odpowiedzialnością. Sam jednak dostanie surową lekcję.

  Adolf już czeka niecierpliwie 🙂

  Źródło: MediaGuardian[/more]

  Aldaron87
  Participant
  #99367

  Hahahaha dobra przeróbka xD uśmiałem się nieźle przy tym ;P w sumie to wiadomo że na wakacje to nie opłaca się zbytnio bo ludzie na urlopy a dzieciaki wolą zamiast w domach siedzieć to też gdzieś pojechać więc taka przerwa jest potrzebna. Zresztą na kolejny sezon przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej. Cóż czasem lepiej poczekać dłużej niż potem narzekać ze coś jest słabo zrobione.

  perekel
  Participant
  #99376

  Hehe! Też się uśmiałem. Dobre! 😆

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram